El. ME. Niemcy i Holendrzy jadą na Euro 2020. Dwie bramki Kroosa, Neuer obronił rzut karny [WIDEO]

Niemcy i Holendrzy jadą na Euro 2020. Dwie bramki Toniego Kroosa, Manuel Neuer obronił rzut karny [WIDEO]
Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Autor: Mateusz Jagniaciak 16 lis 2019 | 22:37
Niemcy pokonali Białoruś 4:0 (1:0), a Holandia zremisowała bezbramkowo z Irlandią Północną w meczach grupy C. Tym samym Niemcy i Holendrzy zapewnili sobie awans na Euro 2020.
Niemieccy piłkarze dosyć długo nie mogli pokonać białoruskiej defensywy. Udało się to dopiero kilka minut przed przerwą za sprawą trafienia Gintera.
Po powrocie z szatni Niemcy ruszyli do ataku. W ciągu kilku minut zdobyli dwie bramki - najpierw trafił Goretzka, a następnie Kroos.
W 75. minucie goście mogli zdobyć bramkę honorową. Na ich drodze stanął jednak Manuel Neuer, który obronił rzut karny.
Kilka minut przed końcowym gwizdkiem drugą bramkę w spotkaniu zdobył Toni Kroos, który tym samym ustalił wynik rywalizacji.
W innym meczu grupy C Holandia bezbramkowo zremisowała z Irlandią Północną, choć goście byli bliscy zdobycia bramki, jednakże zmarnowali rzut karny. Wyniki te oznaczają, że Niemcy i Holendrzy mogą być już pewni awansu na Euro 2020.
* * * * *
Źródło: własne/Twitter

Strzelcy - Eliminacje Mistrzostw Europy

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

wreszcie,
ja osobiście ciężko znosiłem brak reprezentacji Oranje na dwóch ostatnich dużych imprezach, brakowało mi tego stylu gry i rzeszy fanów w pomarańczowych koszulkach
16 lis 2019 | 22:49
0
a mi i tak będzie brakować Sneijdera. :(
16 lis 2019 | 23:09
0
mi szkoda że Sneijder za 2010 nie dostał Złotej Piłki
potrójna korona z Interem, król strzelców mistrzostw świata (niesamodzielny) i wicemistrzostwo świata...
Modric za bardzo podobne osiągnięcia dostał za 2018, choć jako zawodnik grał słabiej niż Sneijder w 2010
16 lis 2019 | 23:26
0
Tak samo jak franck Ribery w 2013 roku. Teraz to nie ma szans aby ktokolwiek inny niż zawodnicy spoza Hiszpani dostał złotą piłkę. :(