El. ME. Francuzi wygrali z Mołdawią, ale na początku dali się zaskoczyć! Katastrofa w obronie [WIDEO]

Francuzi wygrali z Mołdawią, ale na początku dali się zaskoczyć! Katastrofalne zachowanie obrońcy [WIDEO]
alphaspirit / shutterstock
Francja wygrała 2:1 z Mołdawią w meczu el. ME. Spotkanie rozpoczęło się jednak od sensacyjnego prowadzenia gości.
Mecz w Paryżu rozpoczął się sensacyjnie. W 9. minucie Rata wykorzystał katastrofalne zachowanie Lengleta. Obrońca dwa razy zagrał piłkę głową, by po chwili w dziecinny sposób dać się ograć rywalowi.
Wyrównującą bramkę zdobył jeszcze przed przerwą Varane. Wydaje się, że w tej sytuacji Giroud faulował mołdawskiego bramkarza, ale sędzia pozostał niewzruszony.
W 77. minucie Francuzi wyszli na prowadzenie. Giroud wykorzystał rzut karny i tym samym ustalił wynik spotkania.
Daniel Makarewicz14 Nov 2019 · 21:14