El. ME. Michael O'Neill: Jestem zachwycony tym zwycięstwem

Michael O'Neill
Źródło zdjęcia: Kostas Koutsaftikis / Shutterstock

Irlandia Północna pokonała Białoruś 2:1 i jest liderem Grupy C eliminacji mistrzostw Europy. Michael O'Neill, selekcjoner gospodarzy, nie krył radości z drugiego z rzędu triumfu.

- Oczywiście jestem zachwycony tym zwycięstwem. Uważam, że ponownie zagraliśmy bardzo dobrze. Byłem rozczarowany tym, w jaki sposób straciliśmy gola, bo mieliśmy kontrolę nad meczem do momentu zdobycia przez nas bramki - powiedział O'Neill w rozmowie z "Sky Sports".

- Czasem ciężko jest stwarzać sobie sytuacje. Zagraliśmy kilka razy dobrze piłkę w pole karne. Dobrze rozegraliśmy stałym fragment gry, po którym wyszliśmy na prowadzenie - dodał.

- Odebraliśmy także dobrą lekcję koncentracji. To jest coś ważnego dla zawodników. Kilku graczy rozegrało bardzo dobre zawody - podkreślił.

Jego podopieczni są liderem grupy z kompletem sześciu punktów. W następnym meczu zmierzą się na wyjeździe z Estonią.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

1
25 mar 2019 | 19:28
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Naprzód!!
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.