El. ME U-21. Kolejny triumf kadry Michniewicza, Serbowie pokonani [WIDEO]

Kolejny triumf kadry Michniewicza, Serbowie pokonani [WIDEO]
ASInfo
Autor: Maciej Ziętarek 15 paź 2019 | 19:54
Reprezentacja Polski U-21 pokonała rówieśników z Serbii 1:0 (0:0) w meczu eliminacji mistrzostw Europy.
Polacy do spotkania przystępowali po remisie 2:2 w meczu z Rosją. Serbowie z kolei pokonali 1:0 Bułgarię. Trudno było wskazać faworyta, ale ewentualne zwycięstwo mocno przybliżało kadrę Michniewicza do awansu i dawało spory spokój przed kolejnymi starciami.
Gospodarze powinni objąć prowadzenie w 23. minucie. Znakomitą okazję zmarnował wtedy Klimala, pudłując głową z najbliższej odległości po świetnym dośrodkowaniu Jóźwiaka. Cztery minuty później główny bohater poprzedniej akcji znalazł się sam przed Iliciem, lecz nie zdołał go pokonać. Gracz Jagiellonii Białystok tuż przed przerwą trafił jeszcze w słupek. Mimo niezłej gry naszej kadry na tablicy wyników widniał rezultat 0:0.
Także po zmianie stron to Polacy byli groźniejsi, lecz wciąż nie mogli trafić do siatki. W 67. minucie świetnie uderzył Listkowski, lecz golkiper Serbów ponownie stanął na wysokości zadania. Skapitulował dopiero jedenaście minut przed końcem regulaminowego czasu gry, kiedy po podaniu Klimali gola strzelił Bogusz.
Po objęciu prowadzenia nasi reprezentanci kreowali kolejne sytuacje (m.in. niecelnie strzelał Jóźwiak), ale nie podwyższyli już prowadzenia. Spotkanie zakończyło się ich skromnym zwycięstwem.
Źródło: Własne

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 18

15 paź 2019 | 19:59
0
Ciekaw jestem, czy Michniewicz będzie miał kiedyś szansę poprowadzić dorosłą reprezentację
15 paź 2019 | 20:13
i czesiu powinien trenować dorosłą kadrę:)
0
0
Brawo. Pokazali charakter.
15 paź 2019 | 22:18
0
Jak Jurek zawali na Euro to nastepcy nie trzeba daleko szukac.
15 paź 2019 | 21:11
Wiadomo że czasami chciałoby się lepiej. Mówię o meczach z Hiszpanią czy Włochami gdzie byliśmy mocno cofnięci ale jednak wykorzystywaliśmy sytuacje, u Michniewicza najlepiej widać wykorzystanie najlepszego potencjału obecnej kadry jaką ma i świetnie dostosowanie taktyki do nich. Brzęczek mógłby się uczyć. Pzdr SZACUN ZA SERBIE!
0
Wiadomo że czasami chciałoby się lepiej. Mówię o meczach np z Włochami gdzie byliśmy mocno cofnięci ale jednak wykorzystywaliśmy sytuacje, u Michniewicza najlepiej widać wykorzystanie najlepszego potencjału obecnej kadry jaką ma i świetnie dostosowanie taktyki do nich. Brzęczek mógłby się uczyć. Pzdr SZACUN ZA SERBIE!
15 paź 2019 | 20:43