Erik ten Hag chce zabrać ze sobą kluczowego piłkarza Ajaksu. Ma rozwiązać problemy Manchesteru United

Erik ten Hag chce zabrać ze sobą kluczowego piłkarza Ajaksu. Ma rozwiązać problemy Manchesteru United
katatonia82 / shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 18 maj 2022 | 12:47
Manchester United czekają spore zmiany po kompletnie nieudanym sezonie. O kolejnym celu transferowym "Czerwonych Diabłów" informują dziennikarze "The Telegraph". Ich zdaniem na Old Trafford może wylądować Lisandro Martinez.
Za kadrową rewolucję w ekipie United odpowiadał będzie Erik ten Hag. Holender zakończył już sezon z Ajaksem Amsterdam i bez zwłoki wziął się do pracy w Anglii.
Dalsza część tekstu pod wideo
Nowy szkoleniowiec liczy na letnie transfery. Jedną z pozycji, która niewątpliwie wymaga wzmocnień, jest środek defensywy. W ostatnich miesiącach mocno krytykowany był Harry Maguire.
Niewykluczone, że nowego stopera ten Hag nie będzie musiał szukać zbyt daleko. "The Telegraph" twierdzi, że szkoleniowiec chce zabrać ze sobą Lisandro Martineza.
Argentyńczyk od kilku sezonów reprezentuje barwy Ajaksu Amsterdam. Przez Ten Haga ceniony jest za swoją szybkość oraz umiejętność wyprowadzania piłki.
Stoper ma jeszcze trzyletni kontrakt z mistrzami Holandii. Miałby kosztować co najmniej 30 milionów euro. Niemiecki "Transfermarkt" wycenia go na 32 miliony.
Ten Hag chce także, aby na Old Trafford kupieni zostali nowy środkowy pomocnik oraz napastnik. Głównymi kandydatami pozostają Frenkie de Jong i Darwin Nunez.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: The Telegraph