Erste Divisie: Pewna wygrana NEC Nijmegen, bramka Golli

nec-nijmegen.nl
Piłkarze NEC Nijmegen pokonali przed własną publicznością SC Telstar 3:0 (2:0) w poniedziałkowym meczu 32. kolejki 2. ligi holenderskiej.
Na Goffertstadion gospodarze objęli prowadzenie już w 2. minucie spotkania. Wówczas na listę strzelców wpisał się Michael Heinloth.
Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy bramkę zdobył Wojciech Golla. Polski defensor wykorzystał dośrodkowanie Arnauta Groenevelda i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
Wynik na 3:0 ustalił Ferdi Kadioglu, który w 81. minucie po zagraniu Anassa Achahbara umieścił futbolówkę w siatce.
Defensor urodzony w Złotowie rozegra 27. mecz w trwających obecnie rozgrywkach i strzelił piątego gola.
Podopieczni Pepijna Lijndersa zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli Erste Divisie, z kolei zawodnicy Mike'a Snoeia plasują się na szóstej pozycji.