Espanyol podzielił się punktami z Athletikiem Bilbao

imagestockdesign / shutterstock.com
Dwa gole zobaczyli kibice w pierwszym sobotnim meczu 21. kolejki hiszpańskiej La Liga. Espanyol Barcelona zremisował u siebie z Athletikiem Bilbao 1:1.
Goście objęli prowadzenie już w 12. minucie. Sprytnie rozegrali rzut rożny, Iker Muniain wycofał piłkę na 16. metr, gdzie mierzony i mocny strzał oddał Asier Villalibre. Gospodarze do remisu doprowadzili w 63. minucie. Bramkę uderzeniem z powietrza z kilku metrów zdobył dla nich Raul De Tomas.
Po tym remisie podopieczni Abelardo zajmują 19. miejsce w tabeli ze zdobytymi 15 punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Granadą.
Natomiast zespół prowadzony przez Gaizkę Garitano plasuje się na szóstej pozycji i ma 31 "oczek" na koncie. Jego kolejnym ligowym rywalem będzie Getafe CF.