Falstart Wieczystej Kraków! Pazdan i spółka przegrali z beniaminkiem III ligi [WIDEO]

Wieczysta Kraków zaliczyła falstart w nowym sezonie. Na inaugurację rozgrywek przegrała z Karpatami Krosno 0:1.
Wieczysta od lat przejawia olbrzymie ambicje. Choć w Krakowie zebrano gwiazdorski - jak na warunki III ligi - skład, to poprzedni sezon zakończył się klapą. Drużyna nie potrafiła zaliczyć kolejnego awansu z rzędu. Czeka ją drugi sezon na czwartym froncie.
Przed nim w drużynie doszło do rewolucji kadrowej. W sumie z klubem rozstało się kilkunastu zawodników - ze Sławomirem Peszko i Radosławem Majewskim na czele. Do drużyny dołączyli m.in. Michał Pazdan i Rafał Pietrzak.
Choć Wieczysta sezon rozpoczęła od meczu z beniaminkiem z Krosna, to na wyjeździe nie potrafiła zdobyć nawet punktu. Karpaty wygrały po golu Kamila Radulja z rzutu karnego.
Wieczysta przez niemal cały mecz miała przewagę, ale nie potrafiła udokumentować jej trafieniem. Nie wykorzystała też krótkiego okresu gry Karpat w osłabieniu. Bartłomiej Olszewski wyleciał z boiska z czerwoną kartką w 90. minucie. Pięć minut później w jego ślady poszedł Manuel Torres z Wieczystej.
Marcin Karbowski04 Aug 2023 · 23:11
Źródło: podkarpacielive.pl