Fatalny błąd bramkarza w Bundeslidze. Mainz przez niego przegrało [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 28 lut 2021 | 17:26
Mainz przegrało u siebie z Augsburgiem 0:1. Jedyny gol padł po fatalnym błędzie bramkarza Robina Zentnera.
W 25. minucie zawodnik Mainz tak nieudolnie wybijał piłkę, że posłał ją prosto pod nogi rywala. Florian Niederlechner nie stracił głowy - od razu odegrał do Andre Hahna. Ten trafił do pustej bramki.
Więcej goli już nie padło. Mainz po porażce pozostało na siedemnastym miejscu w tabeli, ale do bezpiecznej pozycji traci tylko jeden punkt. Augsburg jest trzynasty.
W barwach gości zaprezentowało się dwóch Polaków. Rafał Gikiewicz zaliczył całe spotkanie, a Robert Gumny pojawił się na boisku w 68. minucie.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN