Fatalny mecz Milanu. Ten wynik może drogo kosztować drużynę Krzysztofa Piątka [WIDEO]

Cristiano Barrni / shutterstock.com
AC Milan skomplikował sobie sytuację w walce o awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Drużyna Krzysztofa Piątka tylko zremisowała na wyjeździe z Parmą 1:1.
W pierwszej połowie na boisku nie działo się nic ciekawego. Milan miała poważne problemy z płynnym i zaskakującym rozegraniem akcji. Groźniej atakowała Parma, która stworzyła sobie dobre okazje do strzelenia gola. Najpierw Donnarumma zatrzymał szarżującego Ceravolo, później piłka po kapitalnej przewrotce Kucki o centymetry minęła bramkę gości.
W drugiej połowie Gennaro Gattuso szukał sposobu na poprawienie gry swojego zespołu. Na boisku pojawili się Patrick Cutrone i Samu Castillejo. Ten drugi chwilę po wejściu na boisko wpisał się na listę strzelców.
Milan próbował dowieźć jednobramkowe prowadzenie do końca zawodów. Za minimalizm został skarcony w końcówce spotkania, gdy Bruno Alves popisał się precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego.
Kamil Kaczmarek20 Apr 2019 · 14:24