Fatalny mecz syna Zinedine'a Zidane'a w La Liga. Sprokurował karnego i dostał czerwoną kartkę [WIDEO]

Nieudany powrót Luki Zidane'a do La Liga. Francuz w pierwszym meczu nowego sezonu sprokurował rzut karny i obejrzał czerwoną kartkę. Jego Rayo Vallecano przegrało z Sevillą 0:3.
Zidane ma za sobą dwa występy w La Liga w roli bramkarza Realu Madryt. Trzeci raz na boisko w hiszpańskiej ekstraklasie wyszedł już jako gracz Rayo Vallecano. Nie będzie jednak dobrze wspominał tego spotkania.
Syn Zinedine'a Zidane'a wyszedł na boisko w pierwszym składzie beniaminka, ale w meczu z Sevillą zagrał tylko nieco ponad kwadrans. Francuz już na początku spotkania popełnił kosztowny błąd: niepewnie wyszedł z bramki, dał się uprzedzić Youssefowi En-Nesyriemu i odruchowo sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Marokańczyka.
Za swoje zagranie Zidane dostał czerwoną kartkę. Rzut karny na gola zamienił sam En-Nesyri.
W pierwszej połowie grające w osłabieniu Rayo Vallecano nie miało zbyt wiele do powiedzenia. Przewaga Sevilli była miażdżąca - gospodarze posiadali piłkę przez trzy czwarte czasu gry. Prowadzenia jednak nie podwyższyli.
Kolejne gole padły dopiero po przerwie. Bohaterem był Eric Lamela. Argentyńczyk, który na boisko wszedł w drugiej połowie, w swoim debiucie w Sevillii zdobył dwie bramki.
Marcin Karbowski15 Aug 2021 · 23:16
Źródło: twitter