FC Barcelona celuje w wielki talent. Niebawem zmierzy się z nim w Lidze Mistrzów

FC Barcelona celuje w wielki talent. Niebawem zmierzy się z nim w Lidze Mistrzów
Scottt13 / Shutterstock.com
Autor:Piotr Sidorowicz 15 Wrz 2023 | 13:13
Jeden z najlepiej zapowiadających się pomocników w Europie znalazł się na radarze FC Barcelony. Już niebawem młody pomocnik zmierzy się z mistrzem Hiszpanii w Lidze Mistrzów.
W trakcie letniego okna transferowego szeregi FC Barcelony wzmocnili Joao Felix, Ilkay Guendogan, Joao Cancelo, Oriol Romeu oraz Inigo Martinez. Do kolejnych ruchów może dojść zimą.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jednym z celów katalońskiego klubu będzie wzmocnienie środka pola. Mistrz Hiszpanii zamierza zwiększyć rywalizację w linii pomocy.
Z informacji podanej przez "Mundo Deportivo" wynika, że pod obserwacją "Dumy Katalonii" znalazł się Arthur Vermeeren, który miałby stanowić alternatywę dla Oriola Romeu.
18-letni pomocnik jest podstawowym graczem Antwerpii. W poprzednim sezonie rozegrał 26 meczów, zdobył w nich bramkę oraz zanotował dwie asysty.
Ogromny potencjał młodzieżowego reprezentanta Belgii przykuł uwagę ze strony FC Barcelony. Po raz pierwszy jej skauci oglądali Vermeerena na początku stycznia przy okazji ligowego meczu z Gentem. Z racji tego, że jego umowa wygasa w połowie 2025 roku, ewentualna kwota wykupu nie powinna stanowić większych przeszkód, gdyż ma ona oscylować w granicach 15 mln euro.
Już niedługo młody gracz zmierzy się z "Dumą Katalonii" w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Mecz mistrza Hiszpanii z Antwerpią odbędzie się 19 września.
Źródło: Mundo Deportivo

Dyskusja 0