FC Barcelona drżała o wynik do samego końca. Memphis Depay uratował dla niej remis [WIDEO]

FC Barcelona drżała o wynik do samego końca. Bomba Memphisa Depaya na wagę remisu [WIDEO]
Autor: Marcin Karbowski 21 sie 2021 | 23:52
FC Barcelona tylko zremisowała na wyjeździe z Athletikiem Bilbao 1:1. Remis drużynie Ronalda Koemana uratował Memphis Depay.
Barcelona z bardzo dobrej strony zaprezentowała się w meczu z Realem Sociedad San Sebastian. Jego bohaterem był Martin Braithwaite, który strzelił dwa gole. Duńczyk tak skuteczny nie był w Bilbao. Na początku meczu w dobrej okazji kropnął nad bramką.
Goście grali gorzej niż w pierwszej kolejce. Ich ataki się nie kleiły, dobrze wyglądał za to Athletic, który kilka razy stworzył zagrożenie pod bramką Neto. Przed przerwą szans nie wykorzystali Williams i Vencedor.
Barcelona pierwszy cios dostała w 31. minucie. Z boiska z powodu kontuzji musiał zejść Pique.
Za Hiszpana wszedł Araujo, który w doliczonym czasie pierwszej połowy trafił do bramki przewrotką. Jego gol nie został jednak uznany. Sędzia dopatrzył się faulu jednego z graczy Barcelony.
Araujo błysnął też na początku drugiej połowy, gdy wybił piłkę z pustej bramki po strzale Williamsa. Niedługo później Athletic objął prowadzenie. W 50. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najwyżej do piłki wyskoczył Martinez i strzałem w kierunku dalszego słupka pokonał Neto.
Barcelona miała problemy ze stworzeniem dogodnych okazji. Blisko gola była w 74. minucie, gdy piłka po technicznym strzale de Jonga odbiła się od poprzeczki.
Chwilę później był remis. Barcelona odzyskała piłkę w środku pola i wyprowadziła błyskawiczny atak. Zakończył go Depay, który wpadł w pole karne i huknął pod poprzeczkę.
Holender miał bliźniaczą sytuację w 86. minucie. Wtedy jednak źle trafił piłkę, a ta poleciała obok bramki.
Już w doliczonym czasie Garcia stracił piłkę na rzecz Williamsa i wyciął go tuż przed polem karnym. Gracz Barcelony dostał czerwoną kartkę, a Athletic - rzut wolny. Martinez trafił z niego w mur.
1 - 1
21 sie 2021 | 22:00 (zakończony)

Przebieg meczu

20'
28'
E. Garcia
30'
R. Araujo
50'
62'
(Pedri)
63'
(M. Braithwaite)
76'
I. Williams
82'
Jon Morcillo Conesa
Oier Zarraga Egana
82'
Emerson
90'
3'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 42

21 sie 2021 | 23:55
0
Baskowie to trudny rywal. Remis mnie nie dziwi.
22 sie 2021 | 04:29
0
W sumie Barcelona tam miała zawsze ciężko...Baskowie jak zawsze nie ugienci!... szacun dla nich!
21 sie 2021 | 23:54
0
Remis zasłużony.
Emocje do samego końca.
Taki futbol chce się oglądać. 😉
22 sie 2021 | 00:05
Jak wróci Aguero i Coutinho, będzie to na pewno lepiej wyglądać...Pedri musi w końcu odpocząć , nie wiem na co Koeman czeka, Garcia dzisiaj zagrał jak junior, Araujo jest od niego znacznie lepszy...wpuszczanie S.Roberto, to osłabianie druzyny...Depay transfer złoto...
0
Jak wróca Aguero i Coutinho, będzie to na pewno lepiej wyglądać...Pedri musi w końcu odpocząć , nie wiem na co Koeman czeka, Garcia dzisiaj zagrał jak junior, Araujo jest od niego znacznie lepszy...wpuszczanie S.Roberto, to osłabianie druzyny...Depay transfer złoto...
22 sie 2021 | 01:18
0
Pedri? Od czego?
22 sie 2021 | 08:34
0
Gość po sezonie grał na Euro później przez dwa tygodnie przygotowywał się z Hiszpanią do olimpiady, na której wystąpił we wszystkich meczach, a było ich sporo bo grali w finale. Po igrzyskach Pedri nie pojechał na wakacje tylko od razu wrócił do klubu. To wygląda jakby nie zakończył poprzedniego sezonu i grał drugi bez żadnej przerwy, więc chyba powinnien odpocząć.
22 sie 2021 | 10:00
0
Ale klub mu proponował urlop z którego on sam nie skorzystal więc w czym problem?
22 sie 2021 | 19:33
0
Nie ma problemu chodzi o sam fakt, że mógłby odpocząć bo ma po czym
0
Bardzo dobra gra Athletico w obronie. Prócz 1 gola, nie dawali 100% sytuacji. Ogółem mecz nie był mega statyczny. Miło się go oglądało i do końca była nerwówka.. tym bardziej po czerwonej kartce w samej końcówce
0
1 punkt z przebiegu całego meczu i obecnej sytuacji - dobry dla Barcy. Depay będzie ciągnąć ten wózek :)
22 sie 2021 | 04:35
0
Ktoś musi... drugi Messi?... żart drugiego takiego nie będzie.
0
Barcelona mogła spokojnie wygrać ten mecz, ale niestety trzeba się pogodzić z remisem. Z przebiegu spotkania to i tak dobrze, że chociaż tyle.
21 sie 2021 | 23:56
No Athletic też ,, mógł '' wygrać skoro więcej strzałów oddali xd
0
No Athletic też ,, mógł '' wygrać skoro więcej strzałów oddali i mieli 13 rożnych xd
21 sie 2021 | 23:58
0
Równie dobrze mogła go przegrać, remis zasłużony, ale na tym terenie brałbym go w ciemno przed meczem
22 sie 2021 | 00:01
0
Ahtletic więcej strzałów, obrońca barcy wybija z linii, w ostatniej akcji obronca barcy robi kose na czerwoną gdy piłkarz Athleticu wychodzi sam na sam a ziomek pisze komentarz ,, barcelona spokojnie mogła wygrać ten mecz '' xD
nic lepszego do głowy ci nie przyszło ?
22 sie 2021 | 11:23
0
Jestem kibicem Barcelony, piszę z perspektywy graczy Barcelony, więc dlaczego mam pisać o Athleticu? Poza tym napisalem, że i tak dobrze, że remis, bo z przebiegu spotkania mogło być różnie. Ciężko pomyśleć?
22 sie 2021 | 04:33
0
... szacun dla Basków.
22 sie 2021 | 00:13
0
Mocniejszy rywal niż słabe Sociedad i problemy ,a terminarz do najłatwiejszych nie należy , Getafe potem Sevilla.
22 sie 2021 | 00:50
0
każdy kto śledzi kilka lig, wie że nawet potencjalny słabszy rywal jest wstanie postawić się gigantom, a ten niby mocniejszy potrafi dostać kilka do zera
0
Jak na dwa mecze z nietuzinkowymi zespołami to nie jest źle. Na mistrza nie liczę, ale mam nadzieję, że bez Messiego zachowają chociaż miejsce dające grę w LM. Veb!
22 sie 2021 | 08:28