FC Barcelona pogodzona z odejściem Ousmane Dembele. "95 procent szans"

FC Barcelona pogodzona z odejściem Ousmane Dembele. "95 procent szans"
Stefan Constantin 22 / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 24 maj 2022 | 10:21
Ousmane Dembele raczej odejdzie z Barcelony. "Mundo Deportivo" uważa, że jest tylko 5 procent szans na to, że Francuz zostanie na Camp Nou.
Kontrakt Dembele z Barceloną obowiązuje tylko do końca czerwca. Już kilka miesięcy temu wydawało się, że sprawa jest przesądzona i piłkarz na zasadzie wolnego transferu zmieni pracodawcę.
Dalsza część tekstu pod wideo
W ostatnich tygodniach nadzieje Barcelony na zatrzymanie 24-latka odżyły. Zdaniem "Mundo Derportivo" - na krótko.
Kataloński dziennik twierdzi, że na Camp Nou są pogodzeni z odejściem Dembele i właściwie zrezygnowali z walki o jego zatrzymanie. Barcelona ma oceniać szanse na odejście swojego piłkarza na 95 procent.
W najbliższych dniach ma dojść do jeszcze jednego spotkania Moussy Sissoko, agenta Dembele, z przedstawicielami Barcelony. Choć klub przedstawił swoją ofertę, to nie spodziewa się, by została ona zaakceptowana.
Niewykluczone, że Dembele przeniesie się do PSG. Francuska prasa twierdzi, że sprowadzenie piłkarza Barcelony było jednym z życzeń Kyliana Mbappe przed podpisaniem nowego kontraktu z paryskim klubem.
Dembele gra w Barcelonie od 2017 roku. W tym sezonie zagrał w 32 meczach Barcelony. Strzelił w nich dwa gole i zaliczył trzynaście asyst.
Źródło: Mundo Deportivo