FC Barcelona znów zawiodła. Zwycięstwo wymknęło jej się w końcówce [WIDEO]

FC Barcelona znów straciła punkty. Drużyna prowadzona przez Xaviego zremisowała na wyjeździe z Granadą 1:1.
Barcelona szybko wbiła piłkę do bramki Granady, ale jej radość trwała tylko chwilę. W 8. minucie Luuk de Jong wykorzystał wrzutkę Jutgli, ale po analizie okazało się, że na wcześniejszym etapie akcji był minimalny spalony.
Holender ostatecznie strzelił swojego gola. W 57. minucie piłkę w pole karne wrzucił Dani Alves, a de Jong głową skierował ją do siatki.
Goście kończyli mecz w osłabieniu. W 79. minucie boisko z powodu drugiej żółtej kartki musiał opuścić Gavi.
Granada do końca grała o wyrównanie. W 87. minucie szansę miał Antonio Puertas, ale jego strzał obronił Marc-Andre ter Stegen. Chwilę później Niemiec musiał wyciągać piłkę ze swojej bramki. Żadnych szans na skuteczną interwencję nie dał mu Puertas.
Barcelona po remisie pozostała na szóstym miejscu w tabeli. Następny mecz zagra w środę - w półfinale Superpucharu Hiszpanii zmierzy się z Realem Madryt.
Marcin Karbowski08 Jan 2022 · 20:26