FC Barcelona znów zawiodła. Zwycięstwo wymknęło jej się w końcówce [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 8 sty 2022 | 20:26
FC Barcelona znów straciła punkty. Drużyna prowadzona przez Xaviego zremisowała na wyjeździe z Granadą 1:1.
Barcelona szybko wbiła piłkę do bramki Granady, ale jej radość trwała tylko chwilę. W 8. minucie Luuk de Jong wykorzystał wrzutkę Jutgli, ale po analizie okazało się, że na wcześniejszym etapie akcji był minimalny spalony.
Holender ostatecznie strzelił swojego gola. W 57. minucie piłkę w pole karne wrzucił Dani Alves, a de Jong głową skierował ją do siatki.
Goście kończyli mecz w osłabieniu. W 79. minucie boisko z powodu drugiej żółtej kartki musiał opuścić Gavi.
Granada do końca grała o wyrównanie. W 87. minucie szansę miał Antonio Puertas, ale jego strzał obronił Marc-Andre ter Stegen. Chwilę później Niemiec musiał wyciągać piłkę ze swojej bramki. Żadnych szans na skuteczną interwencję nie dał mu Puertas.
Barcelona po remisie pozostała na szóstym miejscu w tabeli. Następny mecz zagra w środę - w półfinale Superpucharu Hiszpanii zmierzy się z Realem Madryt.
1 - 1
08 sty 2022 | 18:30 (zakończony)

Przebieg meczu

22'
Gavi
54'
(E. Garcia)
61'
A. Ezzalzouli
(F. Jutgla)
68'
A. Collado
(D. Machis)
80'
Gavi
82'
83'
84'
C. Bacca
Sergio Escudero Palomo
90'
3'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 66

8 sty 20:27
0
Dani Alves w wieku 38 lat nadal zachwyca! A co do Barcy to gowno graja a nie pilke, 14 strzalow i 1 celny? wogole pomyslu nie maja na swoja gre
8 sty 20:29
0
Mecz nie łatwy ostatecznie Barcelona ze słaba końcówka. Co już jej się zdarzało w tym sezonie... Alves mimo wieku jeden z najlepszych na boisku w moim odczuciu. De Jong mimo iż to nie piłkarz szyty na miarę Barcy moim zdaniem widać że się stara w ostatnich meczach. Sporo biega jest aktywny chyba mu zależy na walce o miejsce w składzie. Depay już któryś mecz wyglądał jakby spal na boisku...
8 sty 20:45
0
masz racje ogółem, co do Depaya to zwrócę uwagę na fakt, iż był on kreowany na nastepce Messiego
8 sty 20:52
0
Mediator Nie słyszałem tego. Jeśli coś takiego miało miejsce to mieli "fantazje" chłopaki...
8 sty 21:00
0
oczywiście depay nie mial dorównać messiemu, tylko uzupełnić po nim lukę
9 sty 00:37
0
Fanboye Barcelony mówili - po co Messi jak jest Depay.
8 sty 20:52
0
BUAHAHAHA A TAK MECZYKOWCY CHIELI WYWALAĆ POTĘŻNEGO DE JONGA A TERAZ ON CIĄGNIE CAŁĄ BARCELONĘ I RUCHA WAS W DUPĘ JAK LEKSU 14-STKI
8 sty 23:10
0
Kim jest Leksiu lol?
8 sty 23:24
0
JAK MOŻNA NIE ZNAĆ KRÓLA JUTUBA Z NAJLEPSZEJ EKIPY NA JUTUBIE!!!!
8 sty 20:27
0
Słaba końcówka
8 sty 20:29
0
Ciekawe co złotousty powie na konferencji.
8 sty 21:40
0
pewnie wyrazi niezadowolenie z niskiego posiadania piłki. 60% to za mało aby wymienić między sobą pierdylion podań i zniechęcić kibiców do oglądania meczu
8 sty 20:27
0
brak czerwonej dla pique? Barca grała cały mecz w 12, pod koniec meczu w 11, a powinna w 9