FC Barcelona znowu rozczarowała! To może być koniec jej szans na mistrzostwo [WIDEO]

CHINE NOUVELLE/SIPA / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 11 maj 2021 | 23:49
Kolejny rozczarowujący wynik Barcelony. Drużyna Ronalda Koemana prowadziła z Levante już 2:0, ale ostatecznie tylko zremisowała 3:3.
Po pierwszej połowie wydawało się, że Barcelona wygra w dość komfortowy sposób. Goście objęli prowadzenie w 25. minucie. Po dośrodkowaniu Jordiego Alby efektownym strzałem z woleja do bramki trafił Leo Messi.
Napór Barcelony trwał. Po chwili dobre okazje mieli Alba i Messi, ale obaj chybili. Skuteczny był za to Pedri, który z bliska wbił piłkę do siatki po dograniu od Dembele.
W drugiej połowie przebudzili się gospodarze. Melero uprzedził w polu karnym Sergiego Roberto i strzałem głową pokonał Marca-Andre ter Stegena.
Trzy minuty później było już 2:2. Swój udział przy golu dla Levante miał Messi, który źle wycofał piłkę do obrony. Roger Marti natychmiast odegrał ją do Jose Luisa Moralesa, który trafił w dalszy róg bramki ter Stegena.
Dwa szybko stracone gole nie podłamały Barcelony. Goście ponownie objęli prowadzenie w 64. minucie. Antoine Griezmann dograł do Dembele, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans bramkarzowi Levante.
Później mecz się uspokoił. Barcelona próbowała kontrolować grę, ale znów dała się zaskoczyć. W 83. minucie Serginio Desta wymanewrował Tono, dośrodkował w pole karne, a tam przytomnym strzałem piłkę do bramki wbił Sergio Leon.
Remis poważnie ogranicza szanse Barcelony na zdobycie mistrzostwa Hiszpanii. Na razie Katalończycy tracą punkt do prowadzącego w lidze Atletico Madryt. Drużyna Diego Simeone rozegrała jednak o jeden mecz mniej - w środę zmierzy się z Realem Sociedad.
3 - 3
11 maj 2021 | 22:00 (zakończony)

Przebieg meczu

34'
57'
Gonzalo Julian Melero Manzanares
59'
J. Luis Morales
(Oscar Esau Duarte Gaitan)
67'
Jorge De Frutos Sebastian
74'
O. Mingueza
78'
89'
(J. Luis Morales)
90'
1'

śr. wiek: 27.2 lat
TYLKO DO 19.06, 23:59. Bez wpłaty własnej, bez ryzyka i bez obrotu w ETOTO z kodem MECZYKI5 - SPRAWDŹ

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
Tylko do 19.06!

TYLKO DO 19.06, GODZ. 23:59! 5 PLN bez depozytu i 100 PLN zakład bez ryzyka, bez obrotu. Jeśli przegrasz, otrzymujesz kasę z powrotem i możesz ją od razu wypłacić.

Dyskusja 78

11 maj 2021 | 23:50
To jest kurwa dramat.
0
12 maj 2021 | 11:00
0
żaden dramat tylko wykładnia możliwości -real i barcelona mocno spuściły z tonu i doszlusowały do la ligi już nie dominują tak jak przed laty
11 maj 2021 | 23:51
0
Ja pierdole jakie zjeby, im po prostu nie należy się Mistrzostwo. A chuj szkoda szczępić ryja.
11 maj 2021 | 23:54
0
Nikomu się nie należy - mistrzostwo parzy xD
Nie ważne kto wygra, będzie to najsłabszy mistrz Hiszpanii od wieeeelu lat
12 maj 2021 | 00:13
0
Dlatego trzymam kciuki za Sevillę, może i nie lepszy klub ale przynajmniej nie grają o wicemistrza jak cała reszta
12 maj 2021 | 00:39
0
Hahaha mistrzostwo w tym roku powinno być odwołane jak złota Piłka. Same suchary
0
Dzbany roku. Oczy krwawią jak się na to patrzy.
12 maj 2021 | 00:24
0
A dopiero co na meczykach wyzywano Atletico od "frajerów roku" jak tracili też punkty z Levante i swoją przewagę :P A jakoś nadal są liderem... Jakoś trudno zauważyć, że ten sezon jest pokręcony całkiem, pewnie jedyny taki (prawie bez transferów w 2k20) i nikt nie jest ani frajerem ani wygranym.
0
Założę się, że Madryty jeszcze potracą punkty, ale to i tak nic nie da, bo Barca po raz kolejny się wywróciła XD. No cóż, La Liga parzy jak to mówią. To już raczej koniec sezonu dla Barcelony.
0
Chyba nikt nie chce tego tytułu.
To jest kurfa jakiś matrix. Każdy przeciwnik strzela gola gdy ma pół sytuacji... W fifie takiego farta nie miałem. Atletico wygraj tego mistrza bo już rzygać się chce.
0
To jest kurfa jakiś matrix. Każdy przeciwnik strzela gola gdy ma pół sytuacji... To nawet w fifie takiego farta nie miałem. Atletico wygraj tego mistrza bo już rzygać się chce.
0
Wygrywać 2-0 by na koniec zremisować 3-3. Brawo barca tak trzymać.
12 maj 2021 | 12:15
0
La Liga parzy #36
11 maj 2021 | 23:53
0
0:2 i juz mysleli o 3 punktach zaczelo sie truchtanie.... bramka na 2:3 Dembele i znowu kurwa jakby juz mysleli ze to koniec.. To nie pierwszy raz w tym sezonie...
Sami sobie winni dac sobie wbic 3 gole Levante brak slow, mysleli ze mecz juz wygrany.. ehh

Koniec marzen o mistrzostwie watpie zeby Atletico jutro i Real pojutrze przegral..
11 maj 2021 | 23:57
0
I właśnie to jest słabość Barcelony, nie zabijają meczy do końca , 0:2 i tryb opierdalania :D
12 maj 2021 | 00:29
0
I tak oto Levante straciło pkt z kelnerami.
12 maj 2021 | 04:57
0
Ten komentarz to aż rozweselił
11 maj 2021 | 23:52
0
Barcelona ciągle zaskakuje. Co się stało z tą drużyną. Od czasu Guardioli coraz gorzej.
0
~Tak jest Levante! Piknie, Pany, pikinie!!!
11 maj 2021 | 23:55
0
Tak to jest kurwa dramat 3 mecze 2 punkty a mogli być liderem nie da się patrzeć na obronę Barcy ale i ofensywę cały czas ten sam schemat.
0
No to Barcelona wypadła z walki o mistrzostwo. Zostało Atletico i Real.
0
Chlesea280, ale pamiętaj słowa Pike gdy RM wygrywał puchar króla to był to puchar nic nie znaczący.
Na szczęście jak Barcelona wygrywa PK to jest to puchar ważniejszy od jakiejś tam LM czy LL. xD