FC Barcelona zremisowała sparing z trzecioligowcem. Pierwszy gol Sergio Aguero [WIDEO]

Sergio Aguero strzelił swojego pierwszego gola dla Barcelony. Na razi Argentyńczyk trafił w sparingu z trzecioligowym klubem UE Cornella. Było 2:2.
Aguero trafił do Barcelony latem tego roku. Przez dziesięć poprzednich sezonów bronił barw z Manchesterem City. Angielski klub opuścił po wygaśnięciu kontraktu.
Dotąd 33-latek nie mógł zadebiutować w nowym klubie z powodu kontuzji. Pierwsze - spotkanie - na razie nieoficjalne zaliczył dopiero w środowy poranek. Szybko strzelił też gola. Dopadł do piłki odbitej przez bramkarza i z bliska kopnął ją do siatki.
Drugiego gola dla Barcelony strzelił Philippe Coutinho.
Drużyna Ronalda Koemana nie potrafiłą wygrać, choć Holender wystawił dość mocny skład. Spotkanie od pierwszej minuty zaczęli Neto, Mingueza, Piqué, Umtiti, Lenglet, Jordi Alba, Sergi Roberto, Riqui Puig, Coutinho, Ansu Fati i Aguero. Po przerwie na boisku pojawili się m.in. Blade i Collado.
Barcelona najbliższy mecz zagra w niedzielę. Jej rywalem na Camp Nou będzie Valencia.
Marcin Karbowski13 Oct 2021 · 19:46
Źródło: twitter