FC Bayern. Niemieckie media oceniły Roberta Lewandowskiego. "Efekt widoczny w wyniku"

Niemieckie media oceniły Roberta Lewandowskiego. "Efekt widoczny w wyniku"
MDI / shutterstock.com
Niemieckie media oceniły grę Roberta Lewandowskiego w meczu FC Koeln - Bayern Monachium.
Mistrzowie Niemiec wygrali na boisku przeciwnika 4:1. Wynik spotkania już w 3. minucie otworzył Robert Lewandowski. Polski napastnik był aktywny pod bramką rywala i miał swój udział również przy drugim golu dla "Die Roten".
Dziennikarze z serwisu "sport.de" ocenili "Lewego" na "2,5". - Jak zwykle dużo przemieszczał się między obrońcami. Natychmiast wykorzystał pierwszą szansę, ale potem nie był wystarczająco konsekwentny w dążeniu do celu - napisano.
Identyczną notę napastnik Bayernu dostał od "Spox.de". - Już po 3 minutach otworzył worek z bramkami. Oprócz akcji w ofensywie często widoczny w grze defensywnej - zaznaczono.
Z kolei Polak od "Sportbuzzer" otrzymał "3". - Pierwsza szansa, pierwszy gol. Ponownie pokazał swoje umiejętności egzekutora. Potem nie miał szczęścia w swoich akcjach - podkreślono.
- Gol po 127 sekundach. Następnie skupił się na otwieraniu przestrzeni dla kolegów z drużyny. Efekt widoczny w wyniku - tak grę Lewandowskiego podsumowano w "Sueddeutsche Zeitung".
Najwyższe noty w zespole Bayernu zebrali Serge Gnabry i Thomas Mueller.
Daniel Makarewicz16 Feb 2020 · 19:14
Źródło: sportowefakty.pl