FC Zurich - Łudogorec: Grali Polacy. Składy, wynik meczu i bramki

Porażka Łudogorca, grali Góralski i Świerczok
MediaPictures.pl / shutterstock.com
Łudogorec Razgrad przegrał na wyjeździe z FC Zurich 1:0 (0:0) w meczu 2. kolejki grupy A piłkarskiej Ligi Europy.
Jedynego gola na Letzigrund Stadion strzelił w 84. minucie Victor Palsson. Islandzki pomocnik najwyżej wyskoczył do piłki, którą na pole karne dośrodkował Benjamin Kololli i uderzeniem głową pokonał Renana.
Mecz na ławce rezerwowych przyjezdnych rozpoczęli Jacek Góralski i Jakub Świerczok, którzy pojawili się na placu gry odpowiednio w 70. oraz 71. minucie.
W drugim meczu tej grupy Bayer Leverkusen pokonał przed własną publicznością AEK Larnaka 4:2 (1:1).
Po sześć punktów w grupie A mają na koncie "Aptekarze" i zespół ze Szwajcarii. Łudogorec i AEK nie uzbierali dotąd żadnego "oczka".