Filipiak zaszalał w telewizyjnym wywiadzie. Prezes Cracovii publicznie obiecał, że da piłkarzowi podwyżkę

Filipiak zaszalał w telewizyjnym wywiadzie. Prezes Cracovii publicznie obiecał, że da piłkarzowi podwyżkę
Łukasz Sobala / Press Focus
Zakupy powyżej 35 zł = darmowa dostawa!
Autor:Marcin Karbowski25 Wrz 2023 | 15:55
Janusz Filipiak często zaskakuje swoimi publicznymi wypowiedziami. Tym razem publicznie obiecał piłkarzowi Cracovii podwyżkę wynagrodzenia.
"Pasy" w ostatnich tygodniach zawodzą na całej linii. W pięciu spotkaniach zdobyła zaledwie trzy punkty. W dodatku w sobotę z Pogonią przegrała aż 1:5.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jedynego gola dla Cracovii w meczu z "Portowcami" strzelił Michał Rakoczy. Filipiak, który był gościem ostatniej "Ligi+ Extra", przesłał mu publicznie ważną informację.
- Michał Rakoczy to mój ulubiony zawodnik. Ulubiony zawodnik każdego prezesa. Bez zbędnego boksowania podpisał z nami kontrakt do 2027 roku na rozsądnych warunkach. Publicznie chcę powiedzieć, że jednostronnie klub podwyższy mu warunki finansowe. Te, które ma są sensowne, ale porównując z innymi zawodnikami, nie są wysokie. Michał obiecuję ci, że w najbliższych dniach podwyższymy ci kontrakt - powiedział Filipiak w "CANAL+ SPORT".
Rakoczy to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Cracovii. Jest też podstawowym zawodnikiem młodzieżowej reprezentacji Polski.
21-latek w tym sezonie zagrał w ośmiu meczach Ekstraklasy. Strzelił dwa gole i zaliczył jedną asystę.
Cracovia w środę zagra w Pucharze Polski z Górnikiem Łęczna. Z kolei w sobotę czeka ją ligowy mecz z ŁKS-em. Na razie w tabeli Ekstraklasy zajmuje jedenaste miejsce.
Źródło: Liga+ Extra

Dyskusja 0