Franck Ribery dołączy do klubu Serie A? Trwają zaawansowane rozmowy

CosminIftode / Shutterstock
Fabrizio Romano ze Sky Sports Italia twierdzi, że transfer Francka Ribery'ego do Fiorentiny jest bliski realizacji.
- Fiorentina prowadzi zaawansowane rozmowy z Riberym. Decyzja ma zapaść w ciągu najbliższych godzin - napisał na twitterze włoski dziennikarz.
Przez 12 ostatnich sezonów Franck Ribery był piłkarzem Bayernu Monachium. W tym czasie 9 razy sięgnął po mistrzostwo Niemiec, zdobył 6 krajowych pucharów i raz został zwycięzcą Ligi Mistrzów.
Jego ewentualny transfer do Fiorentiny byłby dość zaskakujący, gdyż "Fiołki" ostatni sezon Serie A zakończyły dopiero na 16. miejscu i ledwo utrzymały się w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Aktualnie Franck Ribery jest wolnym zawodnikiem. 36-letni skrzydłowy w ostatnim meczu w Bayernie Monachium przeciwko Eintrachtowi Frankfurt zdobył gola i dał bardzo dobrą zmianę, udowadniając tym samym, że wciąż może stanowić spore wzmocnienie dla swojej drużyny.
Łukasz Karyniewski19 Aug 2019 · 20:42
Źródło: Sky Sports Italia