Frank Lampard będzie miał nowego podopiecznego. Ligowy rywal musi obejść się smakiem

Frank Lampard będzie miał nowego podopiecznego. Ligowy rywal musi obejść się smakiem
Robert Smith / PressFocus
Autor: Hubert Kowalczyk 05 Sie 2022 | 11:55
Everton jest bliski sfinalizowania głośnego transferu. Z informacji, które przekazał Fabrizio Romano, wynika, że klub Franka Lamparda wygrał wyścig po Amadou Onanę z Lille.
Amadou Onana był od kilku tygodni łączony z przenosinami do West Hamu United. Londyński klub początkowo nie chciał jednak zapłacić kwoty, której oczekiwali włodarze francuskiego klubu.
Dalsza część tekstu pod wideo
W związku z tym do gry o podpis defensywnego pomocnika wszedł Everton. Obecnie wszystko wskazuje na to, że misja zarządu "The Toffee" zakończyła się powodzeniem.
Chociaż ostatecznie Lille zaakceptowało obie oferty, to sam Onana był bardziej przekonany do przeprowadzki na Goodison Park. Fabrizio Romano informuje, że pomocnik ustalił już warunki kontraktu indywidualnego.
Fraser Fletcher dodaje, że Everton zapłaci 36 milionów euro. Co więcej, Lille przysługuje 20% z tytułu następnego transferu 20-letniego piłkarza.
Amadou Onana ma nikłe doświadczenie w rywalizacji na najwyższym poziomie. W Ligue 1 Belg ma na swoim koncie 31 występów i jedną zdobytą bramkę.
Źródło: Fabrizio Romano

Dyskusja 0