Freiburg o krok od historycznego sukcesu! Jest już w finale Pucharu Niemiec

Ulrich Hufnagel / press focus
SC Freiburg jest o jedno zwycięstwo od swojego największego sukcesu w historii. Drużyna prowadzona przez Christiana Streicha wygrała z HSV 3:1 i zagra w finale Pucharu Niemiec.
Mecz był rozstrzygnięty już po pierwszej połowie. Strzelanie dla gości rozpoczął w 11. minucie Petersen. Po sześciu minutach wynik podwyższył Hoefler, a w 35. minucie ustalił go Grifo, który wykorzystał rzut karny.
Zespół z Hamburga, który występuje w 2. Bundeslidze, było stać tylko na strzelenie honorowego gola. W 88. minucie do bramki trafił Glatzel.
Freiburg rywala w finale Pucharu Niemiec pozna w środę. W drugim półfinale zmierza się RB Lipsk i Union Berlin.
Drużyna Christiana Streicha ma szansę na historyczny sezon. Do tej pory Freiburg nie zdobył żadnego krajowego trofeum.
Marcin Karbowski19 Apr 2022 · 22:41