Gareth Bale bohaterem romantycznego transferu? Angielski dziennikarz zapowiada niespodziewany ruch Walijczyka

Gareth Bale bohaterem romantycznego transferu? Angielski dziennikarz zapowiada niespodziewany ruch Walijczyka
Christian Bertrand / shutterstock.com
Autor: Hubert Kowalczyk 22 cze 2022 | 18:59
Gareth Bale może niebawem trafić na drugi poziom rozgrywkowy w Anglii. Dziennikarz Glen Williams informuje, że Walijczyk odwiedził rodzime Cardiff City, a jego wizyta nie miała jedynie kurtuazyjnego charakteru.
Gareth Bale wciąż szuka nowego klubu. Jednym z możliwych kierunków jest dla niego powrót do ojczyzny. Dziennikarz Glen Williams podaje, iż Walijczyk przyjechał do bazy treningowej Cardiff City.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wizyta byłego zawodnika Realu Madryt nie miała jedynie towarzyskiego charakteru. Doświadczony piłkarz spotkał się ze szkoleniowcem, Stevem Morrisonem.
Była to pierwsza rozmowa obu panów, którzy niebawem mogą rozpocząć współpracę. Wspomniany Williams dodaje bowiem, że właściciel Cardiff - Vincent Tan - bardzo uważnie monitoruje całą sytuację.
Ostateczna decyzja Bale'a nie jest jeszcze znana. Media spodziewają się jednak, że zostanie ona podjęta w ciągu najbliższych dni.
Dla 32-letniego zawodnika byłaby to niepowtarzalna okazja do reprezentowania klubu ze swojej ojczyzny. W trakcie swojej profesjonalnej kariery Walijczyk reprezentował jedynie Southampton, Tottenham oraz Real Madryt.
Z rodzimymi zespołami był związany jedynie jako junior. Przed dołączeniem do akademii "Świętych" szkolił się w lokalnym Cardiff Civil Service.
Skrzydłowy opuścił szeregi "Królewskich" po dziewięciu latach gry dla hiszpańskiego klubu. W jego barwach zdobył trzy tytuły mistrzowskie oraz pięć pucharów Ligi Mistrzów.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Glen Williams