Gareth Bale jak za najlepszych lat! Tottenham wygrywa po koncercie Walijczyka [WIDEO]

Richard Calver / Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 28 lut 2021 | 16:52
Tottenham rozbił u siebie Burnley aż 4:0. Bohaterem spotkania był Gareth Bale, który strzelił dwa gole i zaliczył asystę.
Walijczyk otworzył wynik rywalizacji już po 67 sekundach. W pole karne z lewego skrzydła dośrodkował Son, a Bale wykorzystał źle zastawioną pułapkę ofsajdową i z bliska trafił do siatki.
Nie było to ostatnie słowo doświadczonego skrzydłowego w tym meczu. Niespełna kwadrans później miał na swoim koncie także asystę. Bale wykonał kapitalne, kilkudziesięciometrowe podanie do Kane'a, ten wpadł w pole karne i mocnym uderzeniem pokonał bramkarza gości.
Przed przerwą Tottenham strzelił jeszcze jednego gola. Piłkę w polu karnym przejął Lucas i natychmiast zdecydował się na strzał w kierunku bramki. Pope nie miał szans, by go zatrzymać.
Bale ustalił wynik meczu w 55 minucie. Po szybkiej kontrze Walijczyk otrzymał podanie od Sona, przygotował sobie piłkę do uderzenia z prawej strony pola karnego i technicznym strzałem umieścił w bramce.
Dla Bale'a to zdecydowanie najbardziej efektowny występ w tym sezonie. We wcześniejszych dziewiętnastu grach strzelił sześć goli i zaliczył dwie asysty. W Premier League jego bilans był jednak skromny. W ośmiu meczach uzbierał po golu i asyście.
Tottenham w taki sposób przerwał serię dwóch ligowych porażek z rzędu. Drużyna Jose Mourinho po zwycięstwie awansowała na ósme miejsce w tabeli.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 28

28 lut 2021 | 17:04
0
Bardzo dobrze. Graj tam najlepiej jak możesz i już do Madrytu nie wracaj.
28 lut 2021 | 17:47
0
Zgadza się, nigdy nie wracaj do Królewskich.
28 lut 2021 | 19:14
0
Szkoda czasu na marnowanie reszty kariery na klub który nie potrafi wykorzystać Twojego potencjału... Brawo Bale !!!
0
Bale musi grać od pierwszych minut. Jak się ten tygrys przebudzi to będzie miodzio.
28 lut 2021 | 17:19
0
Oj, ależ ten wynik nie w smak angielskim dziennikarzom. O czym będą pisać?
Jeszcze się teraz Alli opamięta i będzie come back Tottenhamu w lidze.
0
Ale by się teraz taki Bale przydał Realowi.
0
Masz rację, lepszy Brazylijczyk, który nie potrafi strzelić na bramkę i Marco "Wieczny Talent" Asensio.
28 lut 2021 | 19:00