NA ŻYWO
Obejrzyj w
Sportowy Poranek
Subskrybuj
  • Czas na mecze polskich drużyn w el. Ligi Konferencji!
  • Zapowiadamy spotkania Pogoni i Lechii w Europie

Gareth Bale negocjuje z nowym klubem! Piłkarz Realu Madryt jest kuszony wielkimi pieniędzmi

Gareth Bale negocjuje z nowym klubem. Jest kuszony wielkimi pieniędzmi
bestino / Shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 22 kwi 2022 | 21:45
Nie ulega wątpliwości, że Gareth Bale po zakończeniu sezonu rozstanie się z Realem Madryt. Jak donosi "Washington Post", Walijczyk negocjuje już z nowym klubem. Ofertę złożyli mu włodarze DC United.
Choć w trakcie swojej przygody z "Królewskimi" Gareth Bale miał kilka niezapomnianych występów, to na Santiago Bernabeu raczej wspominany będzie z niesmakiem przez wzgląd na ostatnie sezony.
Dalsza część tekstu pod wideo
W nich często zmagał się z kontuzjami, a kibice wypominali mu, że zdecydowanie częściej widywany jest na polach golfowych, niż na murawie. Latem wygasa obecny kontrakt piłkarza z Realem.
W mediach sporo było plotek na temat jego przyszłości. Także tych sensacyjnych, donoszących o możliwym końcu kariery. Bale nie podjął jeszcze decyzji na temat tego, co będzie robił w przyszłym sezonie.
Można się spodziewać, że wiele zależeć będzie od ewentualnego występu Walii na mundialu. Wyspiarzy w czerwcu czekają baraże, w których zmierzą się ze zwycięzcą meczu Szkocja - Ukraina.
Jak donosi "Washington Post", Bale może kontynuować karierę poza Europą. Ofertę piłkarzowi złożyli podobno włodarze jednego z klubów amerykańskiej MLS. Mowa o DC United.
W tej chwili trwać mają negocjacje między stronami. W USA Bale miałby zarabiać więcej, niż swego czasu dostawał Wayne Rooney. Anglik inkasował 300 tysięcy funtów tygodniowo.
Źródło: Washington Post

Dyskusja 20