Gigantyczna awantura po meczu Ligi Europy! Piłkarze skoczyli sobie do gardeł po szaleńczej końcówce [WIDEO]

Screen z X
Wśród drużyn, które w czwartek awansowały do 1/8 finału Ligi Europy, jest między innymi Sparta Praga. Czesi pokonali u siebie aż 4:1 tureckie Galatasaray. Po końcowym gwizdku arbitra wybuchła wielka awantura.
W pierwszym spotkaniu to mistrzowie Turcji, którzy jesienią rywalizowali jeszcze w Lidze Mistrzów, wygrali przed własną publicznością 3:2. Przed rewanżem byli faworytem do awansu.
Sparta natychmiast rzuciła się jednak w Pradze do odrabiania strat. Już w ósmej minucie przyniosło to efekt w postaci gola Preciado. Do wyrównania szybko doprowadził Bardakci.
Wynik 1:1 utrzymał się do 74. minuty. W końcówce Sparta zdemolowała jednak rywali. Prażanie wygrali aż 4:1 po bramkach Tuciego, Haraslina i Kuchty.
Po końcowym gwizdku arbitra w stolicy Czech wybuchła wielka awantura. Zawodnicy Galatasaray nie mogli bowiem pogodzić się z porażką.
Awantura po meczu Sparta Praga - Galatasaray
Screen z X
Po czwartym golu dla gospodarzy z czerwoną kartką wyleciał trener mistrzów Turcji, Okan Buruk. Później zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego spięli się na murawie.
Radość graczy Sparty została zakłócona przez wielką awanturę. Dla Czechów najważniejsza była jednak z pewnością wygrana i awans do kolejnej rundy Ligi Europy.