Gigantyczne wzmocnienia Juventusu. Dwóch piłkarzy podpisze kontrakty ze "Starą Damą"

Gigantyczne wzmocnienia Juventusu. Dwóch piłkarzy podpisze kontrakty ze "Starą Damą"
Fabrizio Carabelli/IPA/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 03 Lip 2022 | 10:28
Juventus szykuje wielkie wzmocnienia na przyszły sezon. Stacja "Sky Sports" podaje, że w najbliższych dniach umowy ze "Starą Damą" podpiszą Paul Pogba i Angel Di Maria.
Sprowadzenie zawodników na pozycje pomocnika oraz skrzydłowego było priorytetem "Bianconerich". Z klubu odszedł już Federico Bernardeschi, a w środku pola może dojść do rewolucji ze względu na to, że choćby Arthur Melo nie znajduje się w planach Massimiliano Allegriego.
Dalsza część tekstu pod wideo
Nowym liderem drugiej linii ma zostać Paul Pogba. Francuz aktualnie pozostaje piłkarzem bez klubu po tym, jak wygasła mu umowa z Manchesterem United.
Dziennikarze informują, że mistrz świata doszedł do pełnego porozumienia z "Juve". Pogba wróci do stolicy Piemontu, gdzie w przeszłości radził sobie znakomicie.
W latach 2012-2016 pomocnik rozegrał w Turynie 177 spotkań. Zanotował w nich 34 bramki i 40 asyst, wygrywając w tym czasie cztery mistrzostwa Włoch.
Kolejnym wzmocnieniem Juventusu będzie Angel Di Maria, który również trafi do klubu na zasadzie wolnego transferu. Byłym już zawodnikiem PSG interesowała się Barcelona, jednak ostatecznie przegrała ona rywalizację ze "Starą Damą". Argentyńczyk w przyszłym tygodniu zjawi się we Włoszech, aby podpisać kontrakt z turyńczykami.
Źródło: Sky Sports

Dyskusja 13