Hat-trick Arkadiusza Milika! Niesamowity występ Polaka, w pojedynkę zapewnił zwycięstwo Marsylii [WIDEO]

Hat-trick Arkadiusza Milika! Niesamowity występ Polaka, w pojedynkę zapewnił zwycięstwo [WIDEO]
Autor: Adam Kłos 16 maj 2021 | 21:13
Arkadiusz Milik trzykrotnie trafił do siatki w 37. kolejce Ligue 1. Polak brylował w meczu z Angers i zapewnił Marsylii zwycięstwo 3:2.
27-latek przerwał passę dwóch spotkań bez gola. Ostatni raz reprezentant Polski znalazł drogę do siatki w połowie kwietnia.
Dziś jednak Milik szybko wziął się do roboty. Już w 10. minucie napastnik wykorzystał wrzutkę z prawej strony boiska i wyprowadził Marsylię na prowadzenie.
Co ciekawe, był to tysięczny gol zdobyty w tym sezonie we francuskiej ekstraklasie, licząc wszystkich piłkarzy.
W 32. minucie Milik ponownie trafił do siatki, ale tym razem sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej i gol nie został uznany.
W drugiej połowie Milik jednak ustrzelił dublet. Napastnik po raz kolejny urwał się defensorom i posłał piłkę między nogami bramkarza rywali. Był to jego siódmy gol w lidze francuskiej.
W 57. minucie Angers zdobyło bramkę kontaktową. Mandandę pokonał Mathias Pereira. W 78. minucie Milik mógł mieć hat-tricka. 27-latek dostał podanie od Dimitriego Payeta, oddał strzał zza pola karnego, ale nieznacznie chybił.
W końcowych minutach Angers znów doszło do głosu. Po wrzutce z rzutu wolnego do siatki trafił Romain Thomas. Gol dla rywali rozwścieczył Jorge Sampaolego, który dostał czerwoną kartkę.
W doliczonym czasie gry arbiter podyktował rzut karny dla Marsylii. Szansę wykorzystał Arkadiusz Milik, kompletując hat-tricka.
Więcej trafień już nie oglądaliśmy. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2. Marsylia jest piąta w tabeli. Angers plasuje się na dwunastej lokacie.

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN