Gol Artura Sobiecha, bramkowy remis drużyny Polaka

Twitter
Fatih Karagumruk SK zremisował przed własną publicznością z Altay SK 2:2 (2:0) w sobotnim spotkaniu 28. kolejki zaplecza tureckiej Super Ligi.
Na Vefa Stadyumu w Stambule całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Artur Sobiech. Napastnik reprezentacji Polski dziesięć minut przed przerwą wpisał się na listę strzelców. Była to jego czwarta bramka w bieżącym sezonie.
Wcześniej do siatki gości przymierzył celnie również Senegalczyk Alassane Ndao. Trzy minuty po zmianie stron kontaktowe trafienie uzyskał Kerim Avci. Dopiero w doliczonym czasie gry wyrównał Portugalczyk Marco Paixao.
Zespół znad Bosforu zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli, natomiast ekipa z Izmiru jest szósta, ustępując sobotnim rywalom tylko słabszą różnicą bramek.