Gol Dawida Kownackiego w barwach Fortuny Düsseldorf. Polak czekał na to od maja 2019 roku [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 26 wrz 2020 | 15:01
Dawid Kownacki wpisał się na listę strzelców w meczu Fortuny Düsseldorf z Würzburger Kickers w 2. Bundeslidze. Spotkanie zakończyło się wygraną gospodarzy 1:0.
"Kownaś" na początku września wrócił do treningów po przerwie (26 dni) spowodowanej zakażeniem koronawirusem. Niemieckie media informowały o tym, że forma napastnika jest daleka od ideału. Na pierwszych treningach Polak wypadł bardzo słabo.
Kownacki na krytykę odpowiedział w najlepszy możliwy sposób. W meczu z Würzburger Kickers wpisał się na listę strzelców.
23-latek na murawie pojawił się w 74. minucie. Wejście Polaka na boisko okazało się kluczowe dla przebiegu spotkania. To właśnie on zdobył gola na wagę trzech punktów.
W 82. minucie "Kownaś" pokazał strzelecki instynkt i w zamieszaniu podbramkowym zdołał skierować piłkę do siatki.
- Gol Dawida Kownackiego dla Fortuny na wagę zwycięstwa. Pierwsze trafienie od 11 maja 2019 roku. Dobrze, że "Kownaś" wrócił do zdrowia i oby jak najdłużej tak pozostało - skomentował Dominik Klekowski.
Kownacki do Fortuny trafił w styczniu 2019 roku. Dla klubu rozegrał łącznie 33 spotkania i zdobył w nich 5 goli.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 16

26 wrz 2020 | 15:12
0
Jak to mówią: lepiej późno niż wcale.
26 wrz 2020 | 15:22
0
Musiał z klubem spaść do drugiej ligi, żeby się przełamać. No nic może to jest sezon na odbudowanie.
26 wrz 2020 | 15:11
0
Brawo Kownaś oby tak dalej i obyś wrócił do kadry.
26 wrz 2020 | 17:56
0
🤣 🤣 🤣 Chyba do kadry ale AMP, ten szrot za sezon wruci do extrakupy na odbudowanie
26 wrz 2020 | 15:35
Bo on musi grać najlepiej jako jedyny napastnik...mieć numer 9 i otrzymać zaufanie. 82 minuta i jedyny gol dający 3 punkty! Brawo Dawid! Trochę szkoda ,że tylko druga Bundesliga ,ale chyba po tak nieudanym i dziwnym okresie w karierze ,to może nawet lepiej gdyby właśnie tam na spokojnie się odbudował ,a potem ewentualnie wskoczył na jeszcze lepszy poziom. Oby tylko zdrowie dopisało!
0
Bo on musi grać najlepiej jako jedyny napastnik...mieć numer 9 i otrzymać zaufanie. 82 minuta i jedyny gol dający 3 punkty! Brawo Dawid! Trochę szkoda ,że tylko druga Bundesliga ,ale chyba po tak nieudanym i dziwnym okresie w karierze ,to może nawet lepiej gdyby właśnie tam na spokojnie się odbuduje ,a potem ewentualnie wskoczył na jeszcze lepszy poziom. Oby tylko zdrowie dopisało!
26 wrz 2020 | 16:13
0
Jak jako jedyny napastnik jak on się ledwo porusza po boisku.
26 wrz 2020 | 16:20
Chyba chcą by się ograł...skoro w trakcie pandemii nie miał możliwości potrenować i ma jakieś zaległości kondycyjne...skoro (chyba) gra cały mecz. Ważne ,że piłka go szuka i kiedy trzeba potrafi się dobrze ustawić. A to cechy dobrego napastnika. Czyż nie?
0
Chyba chcą by się ograł...skoro w trakcie pandemii nie miał możliwości potrenować i ma jakieś zaległości kondycyjne...skoro (chyba) gra cały mecz. Ważne ,że piłka go szuka i kiedy trzeba potrafi się dobrze ustawić. A to cecha dobrego napastnika. Czyż nie?
26 wrz 2020 | 17:05
0
Stary przeczytaj chociaż to co komentujesz.

"23-latek na murawie pojawił się w 74. minucie."
26 wrz 2020 | 17:37
0
Masz rację. Wróciłem świeżo po meczu MU z Brighton ,poza tym jestem w trakcie robienia obiadu i nie zdążyłem przeczytać. Chciałem wejść w szczegóły ,ale się nie dało. Dlatego napisałem "chyba". Wybacz ,postaram się następnym razem poprawić.
26 wrz 2020 | 19:25
0
Brawo ty! Przyznawanie się do błędów nalezy do rzadkości na tym portalu.
0
Lepszy niż one season wonder Piatek
26 wrz 2020 | 16:44
0
David Kownacki jeszcze wszystkim pokaże

Wuja szykuj mu miejsce w Kadrze !!!!!!!!
26 wrz 2020 | 16:11
0
Wow, ale załoił. No chyba z 10 powinien strzelić w tej 2 Bundeslidze. Jak nie będzie tyle pączków wpierdalał.
26 wrz 2020 | 15:27
0
Niezle Kownas.Brawo.Był tam gdzie byc powinien napastnik po obronie bramkarza i wystarczylo tylko dobic.
26 wrz 2020 | 15:58