Krzysztof Piątek strzelił gola, Hertha odniosła ważne zwycięstwo. Berlińczycy uciekają spod topora [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 6 maj 2021 | 18:51
Hertha odniosła niezwykle ważne zwycięstwo nad Freiburgiem. Berlińczycy wygrali 3:0, a jednym z bohaterów spotkania został Krzysztof Piątek.
Już w 10. minucie Piątek odnalazł się w polu karnym i pokonał Floriana Muellera. Całą akcję zainicjował Jordan Torunarigha, który wyjątkowo podłączył się do ofensywy.
Niemiec wymanewrował rywala, oddał strzał z dystansu, ale nie zdołał trafić do siatki. Do piłki w polu karnym dopadł jednak były snajper Cracovii i z zimną krwią wykorzystał dobitkę. Był to siódmy gol 25-latka w tym sezonie Bundesligi.
W 22. minucie Freiburg znów dał się zaskoczyć. Tym razem bramkę strzelił Peter Pekarik. Słowak wykorzystał wrzutkę od Nemanji Radonjicia.
Piątek rozegrał dziś dobre spotkanie. Poza golem oddał jeszcze jeden celny strzał, wygrał cztery pojedynki w powietrzu, a także zanotował kluczowe podanie. W 62. minucie Polak został zmieniony przez Jhona Cordobę.
W 73. minucie Matheus Cunha zdecydował się na mocny strzał sprzed pola karnego, ale piłka odbiła się od słupka i nie wpadła do bramki. Drogę do siatki znalazł za to Radonjić. W 85. minucie Serb przeprowadził indywidualną akcję, wpadł w pole karne i pewnym strzałem ustalił wynik spotkania. Hertha wygrała 3:0.
Dzisiejsze zwycięstwo może mieć gigantyczny wpływ na dalsze losy sezonu. Przed pierwszym gwizdkiem dzisiejszego spotkania berlińczycy zajmowali miejsce w strefie spadkowej. Teraz awansowali na czternastą lokatę. Freiburg jest dziewiąty.

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

0
Nie Podają Piątkowi, tutaj strzelił bo dopadł do odbitek piłki i skierował ją do bramki. Jednak problem pozostaje dalej taki sam w Getcie mimo wygranego meczu 3-0. Maja trudność z dostarczeniem piłki w pole karne rywali. Dzisiaj bramki po odbitkach albo po indywidualnym rajdzie zawodnika.
6 maj 2021 | 23:11
0
Jedna przecież z dośrodkowania.
Aczkolwiek ta bramka Piątka po jakieś dziwnej akcji. Gość biegnie na oślep i wali bez opamiętania.
Co taki ktoś robi w ogóle na szczeblu Bundesligi? Kurwa, okręgówka wzywa z takim zacięciem.
6 maj 2021 | 20:08
0
No i prawidłowo :)
6 maj 2021 | 21:05
0
Dardai chyba sam sie zdziwił ze Herta wygrała, skład mocno rezerwowych dotychczas zawodnikow zrobił niespodziankę, ale pewny jestem gdyby Pio Pio Piatek grał więcej albo mial wiecej zaufania od trenera no moze nie 15 ale 12 bramek miałby na 100 %
7 maj 2021 | 23:08
0
12 bramek na ile meczy ? 50??
8 maj 2021 | 07:27
0
Jakby grał z 30.meczy a nie ogony i była by normala druzyna ktora podaje dośrodkowuje do napastnika a nie lisi sie na strzal to 12 bramek miałby na 100%
8 maj 2021 | 09:05
0
hehehe wrozenie z fusow
6 maj 2021 | 20:43
0
Pizdolety odpalone. Krzychu Kadetem tera!
6 maj 2021 | 21:26
Tak jak pisałem w ostatnim komentarzu że Krzysiek se odbije to w następnym meczu i odbił tak jakbym mial przeczucie Bravo Krzysiek tak trzymaj trzymam kciuki żebyscie się utrzymali z Hertha ??
0
Wygrali bo Boyata wrocil. Jak nie byl kontuzjowany to grali lepiej i mieli zbierali
wiecej punktow
7 maj 2021 | 09:02
0
Może nawet Piątunio z formą na Euro trafi????
7 maj 2021 | 10:19
0
Ładnie wyprzedził obrońcę i sprytnie strzelił.
7 maj 2021 | 22:22
0
Jednak nie zagra w lidze na swoim poziomie.
7 maj 2021 | 19:38
0
Kurwa Pjatek to juz smiesznie wyglada z ta cieszynka.
6 maj 2021 | 19:30
0
To jest za mało, z taką częstotliwością strzela większość napastników z bundesligi
6 maj 2021 | 19:37
0
Szczególnie Lewandowski, Haaland, Silva.
6 maj 2021 | 19:48
0
Nie wydaje mi się żeby większość napastników z Bundesligi strzelała 1 bramkę na miesiąc lub rzadziej
0
Pisdolero się na 5 minut obudził i wykorzystał sytuację którą wypracował kolega z drużyny.
6 maj 2021 | 23:16
0
Żeby tylko się utrzymali. Brawo dla najlepszego piłkarza na świecie i w historii za cudnego i nieprawdopodobnego gola. Xd
6 maj 2021 | 19:40
Hertha jak się nie utrzyma to Piątka nikt lepszy już raczej nie kupi. W Milanie odleciał i uwierzył że skradnie cały świat i będzie lądował po 50 bramek w sezonie.