Gol Pawła Dawidowicza w Serie A! Polak pofrunął w polu karnym [WIDEO]

MediaPictures.pl / shutterstock.com
Hellas Werona pokonał przed własną publicznością US Lecce 3:0 (2:0) w niedzielnym meczu 21. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Paweł Dawidowicz.
Polak wyszedł na to spotkanie w pierwszej jedenastce i już w 19. minucie trafił do bramki rywali.
Defensor wyskoczył najwyżej po rzucie rożnym i pewnie uderzył głową, nie dając szans golkiperowi przyjezdnych.
Dla 24-latka jest to pierwsze trafienie na poziomie Serie A.
Ostateczni gospodarze wygrali 3:0. W 34. minucie wynik spotkania podwyższył Matteo Pessina. Zaś w 86. minucie z rzutu karnego trafił Giampaolo Pazzini.
"Gialloblu" po trzecim zwycięstwie w czterech ostatnich meczach awansowali na dziewiąte miejsce w tabeli. Beniaminek z Apulii doznał natomiast jedenastej porażki w sezonie i jest tuż nad strefą spadkową klasyfikacji.
Daniel Makarewicz26 Jan 2020 · 15:24