Gol Krystiana Bielika! Polak znów błysnął w barwach Derby County [WIDEO]

Cenne zwycięstwo Derby County. Piłkarze "Baranów" pokonali Bournemouth w meczu 25. kolejki Championship. Jedynego gola zdobył Krystian Bielik.
Piłkarze "Baranów" powoli wychodzą z kryzysu, w którym znaleźli się na początku sezonu. Pod wodzą Wayne'a Rooneya walczą o uniknięcie spadku. Dziś starli się z drużyną ze ścisłej czołówki - Bournemouth.
Do przerwy ekipa Derby County prowadziła 1:0, a duży w tym udział miał Krystian Bielik. To właśnie Polak dał prowadzenie "Baranom".
Do siatki trafił w 32. minucie gry. Wówczas odnalazł się w zamieszaniu po rzucie rożnym. Mimo atakujących rywali zdołał opanować piłkę i mocnym uderzeniem pokonał Asmira Begovicia.
Dla Bielika to drugi gol w tym sezonie Championship. 23-latek dokonał tego w 11 spotkaniach.
Jeszcze przed przerwą Polak znów znalazł się w centrum uwagi. Tym razem poważnie ucierpiał w jednym ze starć. Niezbędna była pomoc sztabu medycznego, jednak zawodnik jednak zdołał wrócić do gry.
Po przerwie więcej bramek nie padło. Zespół Derby County zajmuje 21. lokatę w ligowej tabeli. Z kolei "Wisienki" plasują się na czwartej lokacie.
Daniel Makarewicz19 Jan 2021 · 19:47