Kontuzja Grzegorza Krychowiaka. Polak nie wyszedł na drugą połowę, ale najpierw strzelił gola [WIDEO]

Bukharev Oleg / shutterstock.com
Lokomotiw Moskwa zremisował z FK Krasnodarem 1:1 (1:1) w meczu 16. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. Gola dla gospodarzy strzelił Grzegorz Krychowiak.
Polski pomocnik od początku sezonu imponuje wspaniałą formą strzelecką. Dziś potwierdził swą dobrą dyspozycję.
Cztery minuty przed końcem pierwszej połowy gospodarze wyszli na prowadzenie. Wszystko za sprawą Krychowiaka, który dopadł do odbitej od poprzeczki piłki i wpakował ją do bramki rywali. Polak doskonale odnalazł się w polu karnym gości.
Goście zdołali wyrównać tuż przed przerwą. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.
Spotkania na boisku nie dograł Grzegorz Krychowiak. Polak został w szatni po pierwszej połowie. Pomocnik doznał urazu w doliczonym czasie gry pierwszej połowy. Na razie nie jest pewne, jakiego rodzaju jest to kontuzja.