Guilherme zabrał głos ws. powrotu do Legii Warszawa. "Na kwestie finansowe można spojrzeć inaczej"

Guilherme zabrał głos ws. powrotu do Legii Warszawa. "Na kwestie finansowe można spojrzeć inaczej"
MediaPictures.pl
Autor: Marcin Karbowski 19 Lut 2022 | 15:45
Czy Guilherme może znów zagrać Legii Warszawa? Brazylijczyk nie wyklucza powrotu do byłego klubu.
Guilherme jest obecnie piłkarzem Guangzhou City. Pojawił się jednak problem związany z jego dalszą grą w Chinach. Tamtejsze władze nie chcą przyznać członkom jego rodziny wizy. Piłkarz z kolei nie wyobraża sobie rozłąki z najbliższymi.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Chińczycy chcą, abym wrócił, trwają starania, aby załatwić wizę mojej rodzinie. Nie mam jednak pojęcia ile to może potrwać. Natomiast bardzo mi przykro z powodu Legii. Nigdy nie przypuszczałbym, że taki klub znajdzie się w tak trudnej sytuacji - powiedział Guilherme w rozmowie z portalem "WP Sportowe Fakty".
Kontrakt Brazylijczyka z obecnym pracodawcą obowiązuje jeszcze przez dwa sezony. Jeśli członkowie jego rodziny nie otrzymają wizy do Chin, to 30-latek pomyśli o zmianie pracodawcy.
Guilherme przyznaje, że powrót do Polski byłby trudny ze względów finansowych. Zostawia sobie uchyloną furtkę, ale od razu zaznacza, że jego były klub na razie się z nim nie kontaktował.
- Legia ma mój numer i mojego agenta też. Wiadomo, że w przypadku tego klubu na kwestie finansowe można spojrzeć inaczej - przyznał brazylijski pomocnik.
Guilherme grał w Legii w latach 2014-2018. W sumie w jej barwach zaliczył 150 meczów, w których strzelił 21 goli.
Źródło: WP Sportowe Fakty

Dyskusja 10