Gwiazdor naciska na odejście z Liverpoolu. Podjął decyzję, obrał sensacyjny kierunek transferu

Gwiazdor naciska na odejście z Liverpoolu. Podjął decyzję, obrał sensacyjny kierunek transferu
Han Yan / PressFocus
Autor:Piotr Sidorowicz 15 Wrz 2023 | 12:52
Szatnia Liverpoolu może zostać uszczuplona o jeszcze jednego zawodnika. Piłkarz "The Reds" zamierza opuścić angielski klub i trafić do Turcji.
Thiago Alcantara przeniósł się do Liverpoolu we wrześniu 2020 roku. Angielski klub przelał na konto Bayernu Monachium około 22 mln euro.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wielokrotny reprezentant Hiszpanii nie wskoczył jednak na oczekiwany poziom. Na jego drodze stawały liczne kontuzje. Przez urazy stracił ponad 400 dni.
W efekcie na koncie doświadczonego pomocnika znalazło się 97 spotkań, trzy bramki oraz sześć asyst. Wiele wskazuje na to, że wypracowanego dorobku nie uda się już poprawić.
Z informacji ujawnionej przez "AS" wynika, że Thiago naciska na opuszczenie Anfield Road. Piłkarz Liverpoolu otrzymał ofertę transferu do Turcji.
Możliwość sprowadzenia Hiszpana sonduje Trabzonspor. Ze względu na to, że okno transferowe nad Bosforem zamyka się w piątek, obie strony muszą się śpieszyć.
Nieco wcześniej były mistrz Turcji sięgnął po Mislava Orsicia oraz Nicolasa Pepe. Trenerem tego zespołu jest z kolei Nenad Bjelica.
Źródło: AS

Dyskusja 0