Gwiazdorowi NBA puściły nerwy. Skandaliczne zachowanie Giannisa Antetokounmpo [WIDEO]

Skandaliczne zachowanie Giannisa Antetokounmpo. Gwiazdor Milwaukee Bucks uderzył głową Mo Wagnera z Washington Wizards.
Grek wrócił do gry po jednym meczu przerwy. Na parkiecie nie wytrwał jednak zbyt długo - został z niego wyrzucony na początku drugiej kwarty.
Antetokounmpo stracił panowanie nad sobą po niekorzystnej decyzji arbitrów, którzy orzekli jego faul w ataku. Zawodnik Bucks wdał się w wymianę zdań z kryjącym go Wagnerem, a w końcu uderzył go głową. Sędziowie odesłali go za to do szatni.
Bucks mimo wybryku swojego lidera byli w stanie wygrać. Najlepsza drużyna Konferencji Wschodniej pokonała Wizards 126:113. To jej 55 zwycięstwo w sezonie zasadniczym.
Marcin Karbowski12 Aug 2020 · 07:38
Źródło: Sportowe Fakty