Hansi Flick ma o czym myśleć. Niemcy przegrali z Belgią. Gol i dwie asysty De Bruyne [WIDEO]

ANP / pressfocus
Pięć goli w towarzyskim meczu Niemiec i Belgii. Goście wygrali w Kolonii 3:2.
Początek w wykonaniu Belgów był piorunujący. Już w 6. minucie De Bruyne uruchomił Carrsasco, ten wpadł w pole karne, łatwo minął Wolfa i zapakował piłkę pod poprzeczkę.
Trzy minuty później było już 2:0. Drugą asystę zaliczył De Bruyne, który tym razem obsłużył Lukaku. Ten w sytuacji sam na sam bez problemu pokonał ter Stegena.
Belgowie stwarzali kolejne okazje. Jeszcze przed przerwą dogodnych okazji nie wykorzystali Lukaku czy Lukebakio. Do bramki trafili za to Niemcy. W końcówce pierwszej połowy rzut karny wykorzystał Fullkrug.
Po przerwie gospodarze przejęli inicjatywę, ale nie doprowadzili do wyrównania. Stracili za to kolejnego gola. W 78. minucie wynik podwyższył De Bruyne, który wykończył dośrodkowanie Trossarda.
Niemcy nie odpuszczali. Aktywny był Gnabry, który w 84. minucie trafił piłką w słupek. Bardziej precyzyjny był trzy minuty później, gdy wykończył zagranie Schade.
Marcin Karbowski28 Mar 2023 · 22:43