Hat-trick Marco Asensio, dublet Karima Benzemy! Kolejny wielki mecz Realu Madryt [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 22 wrz 2021 | 23:52
Real Madryt zanotował kolejne wysokie zwycięstwo w La Liga. "Królewscy" prowadzeni przez Marco Asensio i Karima Benzemę rozbili Mallorkę 6:1.
Wynik otworzył Benzema, który zdobył bramkę już w 3. minucie spotkania. Francuz wykorzystał fatalne zachowanie środkowego obrońcy rywali.
Po raz pierwszy w tym sezonie Marco Asensio znalazł się w wyjściowym składzie "Los Blancos". 25-latek odpłacił za zaufanie.
W 24. minucie Hiszpan odnalazł się w polu karnym po tym, jak rywale przecięli podanie Viniciusa do Rodrygo. Asensio zgarnął bezpańską piłkę i prawą nogą skierował ją do siatki. Kilkadziesiąt sekund później Mallorca zdobyła bramkę kontaktową. Kang-In Lee oddał precyzyjny strzał, z którym nie poradził sobie Thibaut Courtois.
W 29. minucie Asensio skompletował dublet. Przy tym trafieniu asystował Benzema, dla którego było to już szóste otwierające podanie w tym sezonie.
Tuż po przerwie Karim Benzema znów trafił do siatki. Ten gol jednak nie został uznany. Sędziowie dopatrzyli się faulu francuskiego napastnika.
W 56. minucie Asensio strzelił trzeciego gola. Ofensywny pomocnik w swoim stylu zszedł na lewą nogę i oddał perfekcyjny strzał z dystansu. Kluczowe podanie przy tym golu znów zanotował niezawodny Benzema.
W 78. minucie Francuz sam pokusił się o kolejne trafienie, już ósme w tym sezonie ligowym.
Madrytczycy byli dziś bezlitośni. W 84. minucie jeszcze Vinicius urwał się na lewym skrzydle i wyłożył piłkę Isco. Real wygrał 6:1 i znów wyprzedził Atletico w ligowej tabeli. Mallorca jest dziesiąta.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI