Hat-trick Mchitarjana dał zwycięstwo AS Romie. Inter Mediolan i Atalanta podzieliły się punktami [WIDEO]

Hat-trick Mchitarjana dał zwycięstwo AS Romie. Inter Mediolan i Atalanta podzieliły się punktami  [WIDEO]
ph.FAB / Shutterstock.com
Autor: Łukasz Karyniewski 8 lis 2020 | 16:58
W 7. kolejce Serie A AS Roma pokonała na wyjeździe Genoę, a hat-tricka w tym spotkaniu skompletował Mchitarjan. Torino i Crotone podzieliły się punktami po bezbarwnym meczu. W spotkaniu Atalanty z Interem Mediolan również padł remis, ale nie zabrakło emocji i bramek.
Bohaterem meczu pomiędzy Genoą a AS Romą był Henrich Mchitarjan. Ormianin zdobył dla swojej drużyny aż trzy gole gole i to wystarczyło, aby dać jej zwycięstwo. Najpierw wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, a następnie znalazł się w polu karnym po podaniu Peresa i stanął sam na sam z bramkarzem, czego nie zmarnował. W 85. minucie Ormianin skompletował hat-tricka, strzelając gola po asyście Pedro.
Genoa odpowiedziała tylko jednym golem Pjacy i tym samym trzy punkty powędrowały do Rzymu.
Równocześnie swój mecz ligowy rozegrały również Torino i Crotone. Goście mieli nieznaczną przewagę, ale ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Crotone kończyło to spotkanie w osłabieniu, ponieważ w 88. minucie drugą żółtą kartką ukarany został Luperto.
W meczu Atalanty Bergamo z Interem Mediolan emocji nie brakowało. Wynik w 58. minucie otworzył Lautaro Madrinez. Argentyńczyk wykorzystał dobre dośrodkowanie Ashleya Younga i pokonał bramkarza strzałem głową. Odpowiedź Atalanty nadeszła W 79. minucie. Miranchuk wykorzystał podanie Muriela i zdobył wyrównującego gola. Ostatecznie Atalanta i Inter podzieliły się punktami.

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN