Hertha znów odrobiła straty. Przedostatni Werder strzelił 2 bramki w 3 minuty, słaby występ Krzysztofa Piątka

Michał Pol Twitter
Autor: Mateusz Jagniaciak 7 mar 2020 | 17:26
Hertha Berlin zremisowała z Werderem Brema 2:2 (1:2) w meczu 25. kolejki Bundesligi. Gospodarze w drugim meczu z rzędu odrobili straty i zdołali zdobyć punkt.
Zawodnicy z Berlina w ostatniej kolejce pokazali charakter - przegrywali z Fortuną już 0:3, ale zdołali odrobić straty i ostatecznie zremisować 3:3. Kibice Herthy liczyli, że ich idole pójdą za ciosem w kolejnym spotkaniu. Oczekiwania były uzasadnione - do Berlina przyjechał bowiem przedostatni w tabeli Werder, który przegrał pięć razy z rzędu (ostatnie zwycięstwo odniósł 18 stycznia).
Jednakże początek starcia z Werderem mógł im przypomnieć zupełnie inny mecz - lanie, jakie piłkarzom Herthy sprawili gracze z Kolonii. Po zaledwie sześciu minutach gospodarze przegrywali już 0:2. Najpierw do siatki trafił Joshua Sargent, a po chwili - Davy Klaassen.
Kilka minut przed przerwą nadzieję gospodarzom dał Niklas Stark, który zdobył gola kontaktowego. W efekcie piłkarze zeszli do szatni przy rezultacie 1:2.
Początek drugiej połowy to bardzo pasywna gra gości, która kosztowała ich utratę kolejnej bramki. Kwadrans dobrej postawy Herthy wyrównującym trafieniem zamknął Matheus Cunha.
Więcej bramek już nie padło, zatem mecz zakończył się remisem 2:2. Krzysztof Piątek grał do 78. minuty. Polak nie otrzymywał zbyt wielu podań od kolegów, ale sam też nie zaprezentował wysokiej formy - miał problemy z wygraniem pojedynku czy przyjęciem piłki, nie walczył po stracie, tylko okazywał swoje niezadowolenie.

0
Jeszcze beda pluc na tego frajera, on ich pociagnie do drugiej ligi.
7 mar 2020 | 21:13
0
Co za trener z tego Nouriego. Ma Lukebakio ktory nie jest zlym pilkarzem a siedzi na lawce. Lukebakio na prawej pomocy, zamiast Wolfa. Wolfa mozna na lewa przesunac, sciagnac Ascacibara a za niego Grujic. Na lewej obronie MIttelstadt i jak wroci Boyata po kontuzji to wrzucic go do skladu. poza tym bym nic nie zmienial, jestem przekonany ze utrzymaliby Bundeslige w tym sezonie gdyby takie roszady zrobili. Mysle ze Piatek tez by odzyl.
7 mar 2020 | 20:10
0
Oby nie jechał na euro
7 mar 2020 | 20:05
Piątek miał sezon życia i tyle,nie piszcie że mógł iść do Anglii skoro on nie radzi sobie w Hercie to co dopiero w jakimś zespole z Premier League,chłop wymachuję rękoma że jest faulowany i nie wiadomo co,po meczu co na Instragramie robi zdjęcie i tyle chłop więcej robi reklam niż pracuje na treningach jak by nie pojechał na Euro 2020 może by się ogarnął,obudził a porównywanie go do Teodorczyka to jest przesada bo Teo grał w Anderlechcie parę lat i utrzymywał poziom a później spadł a nie że sezon życia i już go porównujecie do Teodorczyka.
0
7 mar 2020 | 19:49
0
Teodorczyk 2.0
7 mar 2020 | 19:46
0
Czytam komentarze "mogl wybrac ten klub, mogl wybrac tamten..." ale to chyba nie tutaj lezy problem. to nie jest tak ze Krzysiek nie gra, wchodzi na koncowki i kazdy oczekuje cudow. Tu chodzi o to ze gra praktycznie cale mecze jaki i w Milanie tak i w Hercie i nic totalnie z tego nie wynika. Niczego nie pokazuje, nie ma iskry, nie ma progresu. W tej formie i z takimi liczbami pewnie nawet w Ekstraklasie bylby sredniakiem.
7 mar 2020 | 19:41
0
Cos pokazal w poprzednim sezonie i forma byla lecz to nie jest zawodnik z dobrym wyszkoleniem technicznym ani nie wiadomo jaki snajper moze dupeczka w zyciu mu miesza plus reklamy i sodowka a pileczka jest tylko by kase brac jeszcze troche a zagra w tureckiej i wroci do Pl
7 mar 2020 | 19:36
0
Mógł grać w Premier League a wybrał tonącą łajbę...
7 mar 2020 | 19:34
0
Nie będę się pastwić nad tym chłopakiem i tylko powiem że swoją grą potwierdza większości przypuszczeń. AC Milan to mogła być pomyłka ale nie drugi klub z rzędu. Obraz zaczyna być przejrzysty, drugi Teodorczyk.
7 mar 2020 | 19:32
0
Krzysztof Piątek - historia piłkarskiego geniusza
Czyli jak zwiedzić fajne miasta i zarobić dobry hajs.
Szkoda, że on sam zaczął wierzyć w to jakim grajkiem to on nie jest, ogólnie transfery do Milanu i Herty dla mnie kompletnie niezrozumiałe. Nie ma co hejtowac, powachal blasku fleszy i niech sobie kopie:)
7 mar 2020 | 19:24
0
Jest tylko jeden Piątek...czarny Piątek:)
0
W sumie masz rację. W dupe wsadzi, przynajmniej nie musi sie bać że wystrzeli.
Spoko, w następnym meczu strzeli karniaka i znowu będziecie się rozpisywać o jego przełamaniu się.

Zejdźcie ludzie na ziemie. Gość za bardzo obrósł w piórka i nic z niego już nie będzie. Media stawiały go na równi z Lewym a on sam w to uwierzył. Durne opatentowania cieszynek jakby był niewiadomo kim, wywiady o chęci wywindowaniu swojej wartości do 70mln euro... Pycha kroczy przed upadkiem i Piątek zbiera teraz tego żniwa.
0

Zejdźcie ludzie na ziemie. Gość za bardzo obrósł w piórka i nic z niego już nie będzie. Media stawiały go na równi z Lewym a on sam w to uwierzył. Durne opatentowania cieszynek jakby był niewiadomo kim, wywiad o chęci wywindowaniu swojej wartości do 70mln euro albo ten ostatni o Cristiano Ronaldo... Pycha kroczy przed upadkiem i Piątek zbiera teraz tego żniwa. Wielu takich jak on miało sezon życia i gdzie są teraz? Słuch zaginął. Z Piątkiem będzie to samo, żaden z niego światowej klasy piłkarz.
7 mar 2020 | 19:04
0
Krzychu kadetem tera
7 mar 2020 | 18:58
0
Dalej cebulaki beda pierdolic jaki to nie talent ten dziad Pjontek.Dzisiaj nie mial by miejsca w skladzie Cracowi.
0
Pisałem 1000 razy rok temu żeby się tak nie podniecać, bo dobre pół sezony, a nawet jeden czy dwa nie pozwolą zweryfikować zawodnika na jakim jest poziomie. Żal mi tylko tych wszystkich, którzy mnie wtedy ostro jechali ze swoją dewentą Piątka, a dzisiaj go ostro pojeżdżają. Nie rozumiem takich ludzi... Po ruchach Piątka było widać, że to nie jest zawodnik wyższych lotów. Jedynie co on robił to strzelał gole bo miał formę strzelecką. Niestety to wszystko nie jest winą Krzyśka, tylko pismaków, którzy z niego zrobili boga futbolu niczym Messi. Krzysiek się pewnie naczytał tysiące artykułów na swój temat i podjął decyzję z gorącą głową, kierunek MILAN, przypominam, że zaledwie po półrocznej przygodzie z Genuą w Serie A.To było jakieś szaleństwo. Ledwo liznął włoskiego futbolu i zachciało mu się Milanu. A wielkie kluby mają to do siebie, że jak nie jesteś mocny to szybko Cie zweryfikują. No i zweryfikowało go boisku na wielkiej arenie. Nim zdążył zrobić furrorę to już spadał daleko w dół. To samo będzie w Hercie. On już nie ma motywacji do gry. Gra w Milanie to był ten szczyt, z którego spadł i prawdopodobnie spada dalej na sam dół. Jeśli Krzysiek ma charakter i chce udowodnić sobie (nie nam), że to jeszcze nie najwyższą góra jaką zdobył to musi się wziąć w garść i ignorować pismaków.
7 mar 2020 | 19:48