Hiszpania zdeklasowała Norwegię! Debiutant strzelił dwa gole w dwie minuty [WIDEO]

Hiszpania pokonała Norwegię w pierwszym meczu eliminacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. "La Roja" wygrała 3:0.
Hiszpanie dość szybko otworzyli wynik meczu. W 13. minucie drogę do siatki znalazł Dani Olmo, któremu asystował Alejandro Balde.
Po kwadransie Martin Odegaard padł w polu karnym Hiszpanii. Sędzia nie dopatrzył się jednak faulu Rodriego na pomocniku Arsenalu i kazał grać dalej.
W 32. minucie Mikel Merino oddał groźny strzał, z którym poradził sobie Orjan Nyland. Do przerwy podopieczni Luisa de la Fuente prowadzili 1:0.
Po godzinie gry selekcjoner Hiszpanii przeprowadził pierwsze zmiany. Na boisku pojawili się Mikel Oyarzabal oraz Dani Ceballos. Później z ławki rezerwowych weszli jeszcze Yeremi Pino, Fabian Ruiz oraz Joselu.
Dla napastnika Espanyolu był to oficjalny debiut w seniorskiej kadrze. Joselu nie mógł sobie wymarzyć lepszego początku, bowiem w 84. i w 85. minucie strzelił dwa gole.
Hiszpania ostatecznie wygrała 3:0. We wtorek "La Roja" zagra na wyjeździe ze Szkocją. Z kolei Norwegów podczas tego zgrupowania czeka jeszcze rywalizacja przeciwko Gruzji.
Adam Kłos25 Mar 2023 · 22:37