Hiszpański dziennikarz przejechał się po Mbappe. "Nie miałeś jaj. Jesteś zdrajcą, który nie dotrzymuje słowa"

Hiszpański dziennikarz przejechał się po Mbappe. "Nie miałeś jaj. Jesteś zdrajcą, który nie dotrzymuje słowa"
Rit Heize/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 22 maj 2022 | 07:38
Kylian Mbappe miał dołączyć tego lata do Realu Madryt, ale ostatecznie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z PSG. W "El Chiringuito" po Francuzie przejechał się dziennikarz "Marki", Jose Felix Diaz.
Na Santiago Bernabeu przez wiele miesięcy panowało przekonanie, że Kylian Mbappe prędzej czy później stanie się nową gwiazdą zespołu. Warunki jego umowy z "Królewskimi" miały być już ustalone.
Dalsza część tekstu pod wideo
Gdy wszyscy spodziewali się letniego transferu, nastąpił sensacyjny zwrot akcji. Francuz zmienił zdanie i podpisał nowy kontrakt z PSG. Obowiązuje on do 2025 roku.
W Hiszpanii musieli więc przełknąć gorzką pigułkę, jaką jest transferowa porażka Realu. Niektórym przychodzi to z trudem. Suchej nitki na Mbappe nie pozostawił Jose Felix Diaz.
Ceniony dziennikarz "Marki" wielokrotnie informował o szczegółach całej operacji. Teraz na antenie "El Chiringuito" zwrócił się bezpośrednio do francuskiego piłkarza.
- Mbappe, nie jesteś mężczyzną. Jesteś zdrajcą, który nie dotrzymuje słowa. Jesteś świetnym piłkarzem, ale małym człowiekiem - wypalił Diaz.
- Jesteś tchórzem, który nie miał jaj odebrać telefonu, gdy Real Madryt dzwonił, aby zapytać, co się stało. 10 dni temu powtarzałeś, że wszystko jest w porządku, a później przestałeś odpowiadać - dodał.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: El Chiringuito