Hit La Ligi na remis. FC Barcelona i Sevilla FC podzieliły się punktami [WIDEO]

La Liga/PressFocus
FC Barcelona zremisowała z Sevillą FC 1:1 (1:1) w hitowym meczu 5. kolejki La Ligi.
Mecz rozpoczął się od strzelaniny z obu stron. Już po 10 minutach było 1:1.
Najpierw gola strzelił Luuk de Jong, który w 8. minucie wpisał się na listę strzelców. Zawodnik najlepiej odnalazł się w zamieszaniu w polu karnym Barcelony i huknął nie do obrony.
Gracze Sevilli nie zdołali jeszcze ochłonąć po objęciu prowadzenia, a już musieli wyciągnąć piłkę z własnej bramki. Philippe Coutinho zdobył gola wyrównującego zaledwie 2 minuty po trafieniu de Jonga.
W kolejnych minutach obie ekipy stworzyły sobie okazje do strzelenia kolejnego gola. Szanse marnowali m.in. Antoine Griezmann, Lionel Messi czy Youssef En Nesyri.
Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Oznacza to, że obie ekipy pierwszy raz w tym sezonie ligowym straciły punkty.