Hit Premier League rozczarował. Chelsea podzieliła się punktami z Manchesterem United

Alan Stanford / Focus Images / MB Media / Pressfocus
Podział punktów w szlagierze Premier League. Chelsea zremisowała u siebie z Manchesterem United 0:0.
W pierwszej połowie oba zespoły grały zachowawczo. Brakowało spięć pod bramkami. Więcej emocji było jedynie przy okazji wideoweryfikacji. Sędziowie sprawdzali, czy piłkę ręką w swoim polu karnym zagrał Hudson-Odoi. Nie znaleźli jednak podstaw do podyktowania jedenastki.
Po przerwie dużą przewagę osiągnęła Chelsea, która znacznie dłużej utrzymywała się przy piłce. Gospodarze często strzelali na bramkę De Gei, ale Hiszpan bronił pewnie.
To kolejny hit Premier League, w którym w tym sezonie nie było goli. Chelsea rozegrała już trzeci taki mecz - żadna bramka nie padła w obu jej meczach z Manchesterem United oraz domowym spotkaniu z Tottenhamem.
Manchester United został na drugim miejscu w tabeli, ale do liderującego City traci już dwanaście punktów. Chelsea jest piąta.
Marcin Karbowski28 Feb 2021 · 19:24