Hit transferowy Legii Warszawa? Czołowy strzelec ligi portugalskiej na celowniku

Hit transferowy Legii Warszawa? Czołowy strzelec ligi portugalskiej na celowniku
Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 17 maj 2022 | 09:50
Legia Warszawa pracuje nad transferowym hitem. Na celowniku stołecznego klubu znalazł się czołowy strzelec ligi portugalskiej.
Przed kolejnym sezonem w Legii dojdzie do dużych przetasowań. Wiadomo, że w Warszawie pojawi się nowy trener. Ma nim zostać Kosta Runjaić.
Dalsza część tekstu pod wideo
Do istotnych zmian dojdzie też w kadrze Legii. Obejmą m.in. atak. Z klubem pożegnają się Tomas Pekhart i Szymon Włodarczyk.
Legia rozgląda się za kandydatami do ich zastąpienia. Według portalu "tvpsport.pl" warszawski klub celuje dość wysoko. Na jej liście życzeń ma być Oscar Estupinian z Vitorii Guimaraes.
25-letni Kolumbijczyk w tym sezonie jest w wysokiej formie. W lidze portugalskiej strzelił piętnaście goli. Daje mu to piąte miejsce na liście strzelców tych rozgrywek.
Kontrakt Estupiniana z Vitorią obowiązuje do końca czerwca. Portal "Transfermarkt" szacuje jego wartość na 3,5 mln euro.
Kolumbijczyk nie jest jedynym napastnikiem, który znajduje się w kręgu zainteresowań Legii. Jest w nim też Blaz Kramer z FC Zurych. Pisaliśmy o nim TUTAJ.
Źródło: tvpsport.pl