Hoffenheim wygrywa piąty mecz z rzędu! FC Koeln straciło gola z rzutu karnego w 98. minucie

achtzehn99.de
FC Koeln przegrał u siebie z TSG 1899 Hoffenheim 1:2 (1:0) w jedynym piątkowym meczu 11. kolejki rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Na RheinEnergieStadion prowadzenie gospodarzom zapewnił jedenaście minut przed przerwą płaskim uderzeniem z dystansu w długi róg Jhon Cordoba.
Trzy minuty po zmianie stron na trafienie Kolumbijczyka skutecznie odpowiedział z kilku metrów Ormianin Sargis Adamjan, któremu precyzyjnie zagrywał w pole karne Sebastian Rudy. Losy konfrontacji rozstrzygnął już w doliczonym czasie gry Holender Juergen Locadia, wykorzystując podyktowany po analizie VAR rzut karny.
"Kozły" z Kolonii po trzeciej porażce z rzędu pozostały na siedemnastym miejscu w tabeli. Podopieczni Alfreda Schreudera natomiast odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu i przesunęli się na drugą lokatę w klasyfikacji.
W następnej kolejce Hoffenheim zmierzy się u siebie z Mainz, a FC Koeln pojedzie na mecz z RB Lipsk.
Łukasz Karyniewski08 Nov 2019 · 22:38