Holandia pokonała Austrię i jest już pewna awansu. Depay z golem i koszmarnym pudłem [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 17 cze 2021 | 22:52
Reprezentacja Holandii odniosła kolejne zwycięstwo podczas EURO 2020. Piłkarze "Oranje" pokonali Austrię 2:0 (1:0).
Holendrzy bardzo dobrze weszli w swój drugi mecz podczas mistrzostw Europy. Już w 11. minucie wyszli na prowadzenie. Wówczas Alaba popełnił błąd i sfaulował Dumfriesa w polu karnym.
Sędzia po analizie VAR wskazał na wapno. "Jedenastkę" na gola bez najmniejszych problemów zamienił Memphis Depay.
Później tempo gry znacznie spadło. Obie drużyny miały problemy z tworzeniem składnych akcji. Dopiero pod koniec pierwszej połowy zrobiło się gorąco.
W roli głównej znów wystąpił Depay. Tym razem Holender jednak zawalił na całej linii. W doskonałej sytuacji jakimś cudem uderzył nad poprzeczką zamiast do siatki.
Początek drugiej połowy nie był wielkim widowiskiem. Strzały na bramkę? Jak na lekarstwo. Efektowne zagrania? Brak. Przypadkowe zagrania i nieskuteczna gra? W nadmiarze.
Dopiero w 67. minucie Holendrzy wyprowadzili zabójczy atak. Do szybkiej kontry pobiegł Malen, który wyłożył piłkę Dumfriesowi, a ten z bliska dopełnił formalności.
Holandia ostatecznie wygrał z Austrią 2:0. Tym samym zapewniła sobie miejsce w 1/8 finału turnieju. Losy Austriaków rozstrzygną się w ostatniej kolejce.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 15

17 cze 2021 | 23:01
0
Macedonia nas uratowała !!! nie jesteśmy pierwszym zespołem, który zawija się do domu
18 cze 2021 | 05:44
0
Zapomniałeś o Turkach.
18 cze 2021 | 11:19
0
choryś??? przecież jak wygrają ze Szwajcarią to raz - wyprzedzą ich w tabeli, dwa - jeszcze mogą wyjść jako jedna z 4 drużyn z 3 miejsca. Turcy ciągle są w grze, Macedonia już definitywnie bez szans
18 cze 2021 | 11:47
0
Mój błąd. Matematycznie mają jeszcze szanse.
17 cze 2021 | 22:53
0
Jak narazie faworyci nie zawodzą i z grupy wychodzą.
Strasznie chujowy był ten mecz.
To Euro jest niestety dużo słabsze niż poprzednie,oglądam każdy mecz bo „tak każe obyczaj” chociaż generalnie mógłbym zdecydowanie lepiej spędzić ten czas.Po Anglia vs.Chorwacja byłem wręcz fizycznie zmęczony.
Euro z 16 zespołami było zawsze zajebiste.
0
Jakoś De Jong potrafi zejść po piłkę i podciągać akcje rozegrać a ten nasz wielki Zieliński od 3 lat to samo i nadal ktoś się na to nabiera. Dlatego ten De Jong gra w Barcelonie a Zieliński w przeciętnym Neapolu
17 cze 2021 | 23:08
0
Depay w tym meczu nie miał zbyt dobrych strzałów, ale to jakie podania posyłał i jak szybko wstawał, bez turlania, jak był faulowany jest mega fajne. Zaimponował mi trochę.
0
Depay oprócz pudła bardzo dobre spotkanie.
18 cze 2021 | 06:13
0
Właśnie bardzo słabe, miał sporo okazji a je zmarnował, strzały czy podania też pozostawiają wiele do życzenia