Inter FC nie wykorzystał wpadki AC Milan. "Rossoneri" przegrali z Atalantą, tylko remis ekipy Conte [WIDEO]

Inter nie wykorzystał wpadki Milanu. "Rossoneri" przegrali z Atalantą, tylko remis ekipy Conte [WIDEO]
LiveMediaSrl / Shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 23 sty 2021 | 19:59
Piłkarze AC Milan ponieśli drugą porażkę w tym sezonie Serie A. "Rossoneri" ulegli na San Siro Atalancie Bergamo 0:3. Wpadki lokalnych rywali nie wykorzystał Inter, który tylko zremisował 0:0 z Udinese.
AC Milan przez długi czas był niepokonany w rozgrywkach Serie A. Podopieczni Stefano Pioliego wyższość rywali musieli uznać dopiero w szesnastej kolejce, gdy przegrali z Juventusem.
Sposób na ekipę z San Siro znalazła dziś także Atalanta Bergamo. Co prawda szybko do niezłej sytuacji doszedł Zlatan Ibrahimović, ale Szwed został zablokowany.
W 26. minucie goście wyszli natomiast na prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował Robin Gosens, a Cristian Romero nie dał szans Gianluigiemu Donnarummie.
Na początku drugiej połowy podopieczni Gasperiniego podwyższyli prowadzenie. Josip Ilicić był faulowany w polu karnym przez Kessiego. "Jedenastkę" na gola pewnie zamienił sam poszkodowany.
W drugiej połowie szansę debiutu dostał doświadczony Mario Mandżukić, ale Chorwat nie odmienił losów spotkania. Zamiast tego Atalanta dobiła rywali za sprawą Zapaty. W 75. minucie trafił on w słupek, ale po chwili był już skuteczniejszy.

śr. wiek: 27.3 lat
Mimo przegranej Milan utrzymał się na pozycji lidera Serie A. Szansy na zrównanie się punktami z lokalnym rywalem nie wykorzystał Inter. "Nerazzurri" jedynie bezbramkowo zremisowali z Udinese.
W pierwszej połowie dwie dobre okazje na gola miał Lautaro Martinez. Za pierwszym razem Argentyńczyk trafił nawet do siatki, ale był na spalonym. Później świetnie zatrzymał go natomiast Juan Musso.
Po drugiej stronie boiska bliski szczęścia był też Jens Stryger-Larsen, lecz trafił w poprzeczkę. Ogółem to Inter częściej utrzymywał się przy piłce, konstruował ataki pozycyjne, nie przekładało się to jednak na gole.
Po przerwie oglądaliśmy zaledwie jeden celny strzał. Nic dziwnego że wynik 0:0 utrzymał się do końca. Finalnie Inter traci więc obecnie do liderującego Milanu dwa punkty.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 22

23 sty 2021 | 20:09
Milan nie miał za wiele do powiedzenia w tym meczu. Atalanta kiedy ma dzień to jest w stanie pojechać z każdym, Real powinien zacząć się obawiać. Nie da się nie lubić tej drużyny, heh. Josip Ilicić to jest kot. FJ!

Ps. Kolejka układa się pod Juve, trzeba odrabiać straty.
0
Milan nie miał za wiele do powiedzenia w tym meczu. Atalanta kiedy ma dzień to jest w stanie pojechać z każdym, Real powinien zacząć się obawiać. Szczerze? nie da się nie lubić tej drużyny. Josip Ilicić to jest kocur, dzisiaj MOTM. FJ!

23 sty 2021 | 21:11
0
Dlatego szkoda, że Atalanta czasem tak ni stąd ni z owąd ma gorszy dzień z drużynami z dołu tabeli, bo gdyby potrafili częściej wygrywać w słabszych momentach to byliby głównym faworytem do tytułu i byłoby to chyba najbardziej zasłużone gdyby zestawić ich pojedynki z czołówką tabeli.
0
Przegrana z Atalantą to "wpadka" według autora tekstu. No brawo ;)
23 sty 2021 | 21:31
0
Wynik i styl jednak mocno uderza w dzisiejszy występ Milanu
0
Milan dziś bardzo słabo, nieskuteczny w ataku. Atalanta zasłużyła na zwycięstwo. Brawo dla niej .
23 sty 2021 | 20:20
0
Ilicic prawie jak center w koszykówce 190 wzrostu rozgrywa piłkę, dośrodkowuje ze skrzydła, drybluje, podaje i biega jak ofensywny pomocnik. Brak Gomeza prawie niewidoczny chociaż z Papu rozjechali by Milan pewnie z 6:0. Co za zespół i to bez tych milionowych transferów, jakiś napompowanych gwiazd po prostu zgrana ekipa aż miło się ogląda.
0
Typowy Inter wygraj 2:0 z Juventusem zremisuj 0:0 z jakimś Udinese Calcio.
23 sty 2021 | 20:33
0
No wpierdol na San Siro i bezradność w Udine. Juve nie składaj broni.
23 sty 2021 | 20:24
0
Przegrana Milanu, remis Interu, zobaczymy co pokarze Juventus. Tak, czy inaczej sprawa Mistrzostwa w Serie A otwarta.
0
Nie wyglądało to dobrze ani w ataku ani defensywie. Atalanta definitywnie miała dobry dzień. Po remisie z Udine taki pojazd z Milanem.
0
Hujowo ze Inter nie wykorzystal wpadki Milanu.
0
Jak tam Zlatan mówił? Będziemy straszyć we dwóch rywali? Chyba gołębie.Mógł jeszcze powiedzieć że będziemy we dwóch trząść tą Ligą albo dumać wszystkich pokolei jak leci.
24 sty 2021 | 09:56